2016/17

Data wpisu: .

ZŁOTA KSIĘGA KOPERNIKA 2016/17Logo kopernik

 

WYKAZ UCZNIÓW
WYTYPOWANYCH DO NAGRODY EDUKACYJNEJ WÓJTA GMINY PORĄBKA

(18 osób ze średnią ocen co najmniej 5,20 z obowiązkowych zajęć edukacyjnych)

4a – Katarzyna Gałuszka, Julia Żelichowska,
4b – Mateusz Sopiak,5a – Ida Zborowska, Jagoda Czopek,
5b – Zuzanna Kołek, Zuzanna Kliś, Nina Kania,
6a – Julia Jurczak, Oliwia Szyjota, Igor Syga, Sabina Gwizdała,
6b – Justyna Sopiak, Emilia Młynarska, Paulina Stanek, Paulina Soj, Aleksandra Majdak, Marianna Walusiak,

 

gwiazdyzlotaksiega

 

WYKAZ UCZNIÓW NAGRODZONYCH ZA BARDZO DOBRE WYNIKI W NAUCE
I WZOROWE LUB BARDZO DOBRE ZACHOWNIE
- 109 uczniów

Klasa

Uczniowie:

1a

Nikola Błasiak, Mikołaj Mreńca, Michał Ryłko, Zuzanna Weźranowska

2a

Nadia Dyl, Kamil Fabia, Miłosz Górka, Maciej Iwaszko, Paweł Kaspera, Jagoda Kołek, Małgorzata Łukasik, Amelia Matejko, Maria Ring, Maksymilian Szyjota, Oliwia Zając,

2b

Kinga Chrzanowska, Maria Gryboś, Hanna Handzlik, Wiktoria Janosz, Adrian Jekiełek, Aleksandra Juraszek, Paweł Mreńca, Zuzanna Sienkiewicz, Szymon Szczurek, Julia Wykręt, Antoni Hołda,

2c

Agata Błasiak, Aleksandra Bogucka, Jagoda Karniewska, Konrad Kos, Tomasz Lach, Klaudia Majdak, Martyna Naglik, Emilia Prochot, Aron Smyth,

3a

Oliwier Błasiak, Maja Duszyk, Julia Forysiak, Milena Honkisz, Dominik Kowalski, Justyna Mreńca, Dominika Ogórek, Michał Sadlik, Katarzyna Sikora, Aleksandra Stefaniak, Aleksandra Witkowska,

3b

Biłek Zofia, Harat Adam, Jurczak Milena, Kierpiec Piotr, Łaguz Mateusz, Łatanik Piotr, Łukowicz Ksenia, Matejko Dominika, Waluś Maja, Wawak Artur

3c

Bakalarska Liwia, Michał Główka, Michał Kozieł, Oliwia Kubiczek, Sandra Majdak, Filip Prochot, Adrian Procner, Maciej Stanclik, Julia Witkowska,

4a

Kinga Chwierut, Olaf Domżał, Katarzyna Gałuszka, Julia Gibas, Anna Kaczmarczyk, Aleksandra Michnowicz, Julia Żelichowska, Julia Mreńca

4b

Anna Górka, Magdalena Hadrian, Dawid Krysta, Julia Łysek, Maciej Mizera, Maciej Pszczółka, Mateusz Sopiak,

5a

Kamil Bąk, Tomasz Bieniek, Magdalena Bierczak, Czopek Jagoda, Drewniany Anna, Łubik Oliwia, Mleczko Michał, Pszczółka Piotr, Zborowska Ida  

5b

Zuzanna Kołek, Zuzanna Kliś, Nina Kania, Anna Gryboś, Franciszek Klusek, Oliwia Pszczółka

6a

Julia Jurczak, Igor Syga, Oliwia Szyjota, Sabina Gwizdała, Jakub Pszczółka, Kacper Szymala

6b

Justyna Sopiak, Emilia Młynarska, Paulina Stanek, Paulina Soj, Aleksandra Majdak, Marianna Walusiak, Joanna Sadlik

 gwiazdyzlotaksiega

WYKAZ UCZNIÓW NAGRODZONYCH ZA 100 % FREKWENCJĘ – 25 uczniów

Klasa

Uczniowie:

1a

brak

2a

Nadia Dyl, Miłosz Górka, Antoni Gryboś, Małgorzata Łukasik

2b

Dominika Bachara, Adrian Jekiełek, Zuzanna Sienkiewicz, Julia Wykręt

2c

Prochot Emilia,

3a

Michał Sadlik, Filip Weźranowski,

3b

Łukowicz Ksenia, Wawak Małgorzata,

3c

Filip Prochot,

4a

Filip Bizoń

4b

Julia Łysek, Mateusz Sopiak,

5a

Magdalena Bierczak

5b

Olaf Dyl, Dawid Martyniak, Natalia Matejko,

6a

Kacper Łukowicz,

6b

Paulina Soj, Justyna Sopiak, Paulina Stanek,