2015/16

Data wpisu: .

WYKAZ UCZNIÓW NAGRODZONYCH
ZA BARDZO DOBRE WYNIKI W NAUCE I WZOROWE LUB BARDZO DOBRE ZACHOWNIE
w roku szkolnym 2015/2016 - 115 uczniów

1a- Nadia Dyl, Miłosz Górka, Maciej Iwaszko, Paweł Kaspera, Jagoda Kołek, Małgorzata Łukasik, Amelia Matejko, Maria Ring, Maksymilian Szyjota,

1b – Dominika Bachara, Kinga Chrzanowska, Maria Gabryś, Hanna Handzlik, Wiktoria Janosz, Aleksandra Juraszek, Paweł Mreńca, Zuzanna Sienkiewicz, Szymon Szczurek, Sandra Tomaszek, Stefan Wawrzyczek, Julia Wykręt

1c –Błasiak Agata, Bogucka Aleksandra, Karniewska Jagoda, Kos Konrad, Majdak Klaudia, Prochot Emilia, Smyth Aron, Targosz Marta

2a – Maja Duszyk, Julia Forysiak, Milena Honkisz, Justyna Mreńca, Dominika Ogórek, Michał Sadlik, Aleksandra Stefaniak, Aleksandra Witkowska,

2b – Biłek Zofia, Harat Adam, Jurczak Milena, Kierpiec Piotr, Łaguz Mateusz, Łatanik Piotr, Łukowicz Ksenia, Matejko Dominika, Waluś Maja, Wawak Artur,

2c – Franciszek Babicz, Michał Główka, Michał Kozieł, Oliwia Kubiczek, Sandra Majdak, Maciej Stanclik,

3a – Domżał Olaf, Gałuszka Katarzyna, Gibas Julia, Kaczmarczyk Anna, Michnowicz Aleksandra, Żelichowska Julia,

3b – Anna Górka, Magdalena Hadrian, Kowalczyk Ida, Dawid Krysta, Julia Łysek, Maciej Mizera, Maciej Pszczółka, Mateusz Sopiak,

4a – Kamil Bąk, Tomasz Bieniek, Magdalena Bierczak, Jagoda Czopek, Anna Drewniany, Kinga Kubiś, Oliwia Łubik, Michał Mleczko, Angelika Pasymowska, Ida Zborowska,

4b – Anna Gryboś, Nina Kania, Zuzanna Kliś, Franciszek Klusek, Zuzanna Kołek, Oliwia Pszczółka, Karina Skwarczyńska,

5a – Sabina Gwizdała, Julia Jurczak, Igor Syga, Oliwia Szyjota, Kacper Szymala,

5b – Aleksandra Majdak, Emilia Młynarska, Paulina Soj, Justyna Sopiak, Paulina Stanek,

6a– Patrycja Czulak, Klaudia Gałuszka, Martyna Jurczak, Piotr Leńczowski, Robert Majdak, Ryszard Mleczko, Patrycja Wierońska,

6b – Karol Dudek, Mateusz Gibas, Joanna Iwaszko, Szymon Kaspera, Marcin Łukasik, Paulina Majdak, Dawid Michnowicz, Wiktoria Moskwik, Bartłomiej Ogórek, Estera Pszczółka, Jakub Ring, Daria Skwarczyńska, Natalia Szczypka, Wojciech Wawak,

Dwanaście osób (ze średnią ocen powyżej 5,20) zostało wytypowanych do Nagrody Edukacyjnej Wójta Gminy Porąbka: Jagoda Czopek, Ida Zborowska, Anna Gryboś, Zuzanna Kołek, Julia Jurczak, Oliwia Szyjota, Igor Syga, Justyna Sopiak, Martyna Jurczak, Piotr Leńczowski, Marcin Łukasik, Joanna Iwaszko, Paulina Majdak, Daria Skwarczyńska, Jakub Ring.

WYKAZ UCZNIÓW NAGRODZONYCH ZA 100 % FREKWENCJĘ

w roku szkolnym 2015/2016 – 32 uczniów


1a - Nadia Dyl, Karolina Gałuszka,

1b- Stefan Wawrzyczek,

1c - Konrad Kos, Prochot Emilia, Majdak Klaudia,

2a - Oliwier Błasiak, Szymon Pszczółka, Michał Sadlik, Filip Weźranowski,

2b - Biłek Zofia, Kierpiec, Piotr, Łukowicz Ksenia, Waluś Maja,

2c - Filip Prochot,

3b - Anna Gałosz, Maciej Mizera,

4a - Jagoda Czopek, Ida Zborowska,

4b - Olaf Dyl, Matylda Kwolczak,

5a - Kacper Gibas, Julia Kaczmarczyk, Kacper Łukowicz,

5b - Hankus Paulina, Wawak Kacper,

6a - Hanna Błasiak, Robert Majdak, Kamelia Szczypka, Anna Trembaczowska,

6b - Joanna Iwaszko, Dominik Kliś,