2014/15

Data wpisu: .

WYKAZ UCZNIÓW NAGRODZONYCH ZA BARDZO DOBRE WYNIKI W NAUCE
I WZOROWE LUB BARDZO DOBRE ZACHOWNIE

Klasa

Liczba uczniów

Uczniowie:

1a

12

Maja Duszyk, Julia Forysiak, Milena Honkisz, Dominik Kowalski, Justyna Mreńca, Dominika Ogórek, Szymon Pszczółka, Michał Sadlik, Katarzyna Sikora, Aleksandra Stefaniak, Filip Weźranowski, Aleksandra Witkowska,

1b

11

Zofia Biłek, Kacper Byrski, Adam Harat, Milena Jurczak, , Piotr Kierpiec, Mateusz Łaguz, Ksenia Łukowicz, Piotr Łatanik, Dominika Matejko, Maja Waluś, Artur Wawak,

1c

11

Babicz Franciszek, Bakalarska Liwia, Główka Michał, Kozieł Michał, Kubiczek Oliwia, Prochot Filip, Procner Adrian, Stanclik Maciej, Majdak Sandra, Witkowska Julia, Zontek Emilia,

2a

8

Kinga Chwierut, Katarzyna Gałuszka, Julia Gibas, Olaf Domżał, Anna Kaczmarczyk, Aleksandra Michnowicz, Julia Mreńca, Julia Żelichowska,

2b

6

Anna Gałosz, Anna Górka, Magdalena Hadrian, Dawid Krysta, Julia Łysek, Maciej Pszczółka,

3a

13

Kamil Bąk, Tomasz Bieniek, Magdalena Bierczak, Konrad Budny Jagoda Czopek, Anna Drewniany, Kinga Kubiś, Oliwia Łubik, Michał Mleczko, Angelika Pasymowska, Piotr Pszczółka, Zachariasz Pszczółka, Ida Zborowska,

3b

11

Jakub Błasiak, Martyna Czaja, Olaf Dyl, Anna Gryboś, Nina Kania, Zuzanna Kliś, Franciszek Klusek, Zuzanna Kołek, Natalia Matejko, Oliwia Pszczółka, Karina Skwarczyńska,

4a

5

Julia Jurczak, Oliwia Szyjota, Sabina Gwizdała, Kacper Szymala, Igor Syga,

4b

8

Justyna Sopiak, Paulina Stanek, Mateusz Nycz, Aleksandra Majdak, Emilia Młynarska, Paulina Soj, Monika Zontek, Joanna Sadlik,

5a

6

Klaudia Gałuszka, Martyna Jurczak, Robert Majdak, Piotr Leńczowski, Patrycja Wierońska, Ryszard Mleczko,

5b

10

Joanna Iwaszko, Mateusz Gibas, Jakub Ring, Paulina Majdak. Szymon Kaspera, Wojciech Wawak, Bartłomiej Ogórek, Daria Skwarczyńska, Marcin Łukasik, Natalia Szczypka,

6

11

Kacper Ogórek, Justyna Borgosz, Kinga Kasprzak, Julia Lach, Karolina Roseger, Szymon Kowalski. Karolina Nycz, Natalia Pałka, Klaudia Kawczak, Kamil Łukowicz, Paweł Mysłajek,

Razem:

112

 

WYKAZ UCZNIÓW NAGRODZONYCH ZA 100 % FREKWENCJĘ

Klasa

Liczba uczniów

Uczniowie:

1a

0

-

1b

2

Ksenia Łukowicz, Maja Waluś,

1c

5

Bakalarska Liwia, Juraszek Nikola, Kozieł Michał, Majdak Sandra, Prochot Filip,

2a

1

Michnowicz Aleksandra

2b

1

Anna Gałosz,

3a

1

Magdalena Bierczak

3b

2

Paweł Kliś, Dawid Martyniak,

4a

2

Julia Jurczak, Kacper Łukowicz,

4b

1

Justyna Sopiak

5a

5

Hanna Błasiak, Martyna Jurczak, Robert Majdak, Kamelia Szczypka, Anna Trembaczowska,

5b

2

Karol Dudek, Joanna Iwaszko,

6

4

Kinga Kasprzak, Kamil Łukowicz, Kacper Niemczyk, Zuzanna Walusiak,

Razem:

26