Konkursy 2017/18

Data wpisu: .

KONKURSY WIEDZOWE, PRZEDMIOTOWE
...

  • Konkurs wiedzy o Unii Europejskiej Eurodyta
    Uczestnicy konkursu: Ksenia Łukowicz, Filip ProchotOlaf Domżał, Julia ŻelichowskaAnna GórkaMaciej PszczółkaNatalia PotępaPiotr PszczółkaNatalia MatejkoZuzanna Kołek.
    Wyróżnienie: Natalia Matejko
  • OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES PLUS. HISTORIA
    Kacper Gibas- 92 pkt.- laureat II stopnia

KONKURSY ARTYSTYCZNE
...

  • Szkolny konkurs na najlepszy projekt z języka angielskiego o temacie "Sławny Europejczyk"
    Kategoria klasy I - III
    I m. - Oliwia Zając kl. IIIa
    II m. ex aequo - Franciszek Pardela kl. I, Małgorzata Łukasik kl. IIIa
    III m. - Wiktoria Zontek kl. II
    Wyróżnienia: Alicja Zontek kl. I, Zuzanna Weźranowska kl. II, Szymon Jurczak kl. II, Paweł Kaspera kl. IIIa, Nadia Dyl kl. IIIa,Jagoda Kołek kl. IIIa, Jakub Matejko kl. IIIa, Amelia Matejko kl. IIIa
    Kategoria klasy IV - VII
    I m. ex aequo - Michał Sadlik kl. IVa, Milena Honkisz kl. IVa
    II m. ex aequo - Michał Główka kl. IVb, Dominik Kowalski kl. IVa
    III m. - Milena Jurczak kl. IVa
    Wyróżnienia: Katarzyna Sikora kl. IVa, Jagoda Czopek kl. VIa, Ida Zborowska kl. VIa, Kinga Chrzanowska kl. IIIb, Kacper Kapela kl. IIIc, Emilia Prochot kl. IIIc
    DSC 0068
    DSC 0070DSC 0069

  •  W wojewódzkich konkursach "Mój ulubiony bohater literacki" (plastyczny) oraz "Chcecie bajki... oto bajka" (literacki)
    wyróżnienia zdobyła Ida Zborowska.
    IMG 4123IMG 4217
    Bajkę Idy możesz przeczytać TUTAJ
  • Międzynarodowy Festiwal Twórczości Religijnej "Psallite Deo".
    W sobotę 21 października, na scenie kęckiego Domu Kultury wystąpił zespół 'Milusińscy', którego członkami jest kilkoro
    uczniów kl. IVa - Zofia Biłek, Maja Duszyk, Milena Honkisz, Dominika Ogórek, Michał Sadlik, Katarzyna Sikora i Aleksandra Witkowska.
    Wyróżnienie zdobyła Jagoda Czopek, uczennica klasy VIa, która zaśpiewała utwór Andrzeja Lamperta „Moje uwielbienie” oraz piosenkę Mieczysława Szcześniaka „O niebo lepiej”.
  • Szkolny konkurs „Moja zakładka do książki”
    kategoria klasy młodsze
    I miejsce Amelia Matejko i Jagoda Kołek
    II miejsce Zuzanna Szymla
    III Ola Wawak
    wyróżnienie:   Małgorzata Łukasik
    kategoria klasy starsze
    I miejsce Martyna Czaja
    II miejsce Natalia Matejko
    III miejsce Zuzanna Kliś i Klaudia Wawak
    wyróżnienie: Oliwia Pszczółka, Oliwia Kubiczek, Matylda Kwolczak

  • Szkolny konkurs fotograficzny „Ja czytam, Ty czytasz, My czytamy”
    Jury przyznało trzy równorzędne nagrody: Michał Sadlik, Tomasz Lach, Szymon Jurczak.
    Wyróżnienia: Sylwester Kwolczak, Matylda Kwolczak, Michał Główka, Maria Gabryś.
  • Szkolny konkurs Naprawdę Trudnego Czytania
    W
    kategorii klas 4-5 mistrzem naprawdę trudnego czytania została Katarzyna Gałuszka, a w kategorii klas 6-7 Justyna Sopiak. 
  • Szkolny konkurs fotograficzny „Czerwony Kapturek”
    W drodze głosowania nagrodę zdobyło zdjęcie przedstawiające Julię Żelichowską w duecie z Mateuszem Sopiakiem
    wyróżnienia: Zofia Filipek, Zuzanna Szymla, Oliwia Zając, Kinga Chrzanowska, Katarzyna Sikora, Jagoda Kołek, Szymon Jurczak, Seweryn Martyniak.
  • Szkolny konkurs zagadek
    laureaci z klas młodszych: Zuzanna Weźranowska, Daria Szymalska, Kinga Chrzanowska, Kacper Janik, Wiktor Zontek, Krzysztof Bednarski
    laureaci z klas starszych: Angelika Pasymowska, Kornelia Czaja, Joanna Sadlik, Zachariasz Pszczółka, Piotr Pszczółka, Tomasz Bieniek.

ZAWODY I ROZGRYWKI SPORTOWE
...

  • Gminne zawody w Mini piłce nożnej 28.09.2017r.
    Miejsce: I     
    Skład drużyny: Kacper Bułka, Mateusz Sopiak, Dawid Krysta, Maciej Pszczółka, Jakub Błasiak, Maksymilian Ryłko, Maksymilian Spiesz, Jakub Dendys, Paweł Kliś.

  • W gminnych drużynowych sztafetowych biegach przełajowych w Czańcu drużyny dziewcząt i chłopców zajęły II miejsce i awansowały do finału powiatowego w Zabrzegu.
    Drużyna dziewcząt: Martyna Czaja, Kornelia Czaja, Ida Zborowska, Nina Kania, Zuzanna Kliś, Emilia Zielińska.
    Drużyna chłopców: Kamil Bąk, Mateusz Sopiak, Paweł Bielenin, Tomasz Bieniek, Kacper Bulka, Jakub Błasiak, Paweł Kliś.


  • W półfinale powiatu bielskiego w mini piłce nożnej chłopców nasza drużyna zdobyła III miejsce.
    Skład drużyny: Kacper Bułka, Jakub Błasiak, Mateusz Sopiak, Maciej Pszczółka, Maksymilian Ryłko, Maksymilian Spiesz, Paweł Kliś, Dawid Martyniak, Dawid Krysta, Jakub Dendys.

  • Powiatowe Mistrzostwa w Szachach Drużynowych Dzieci Szkolnego Związku Sportowego
    VIII miejsce - naszą szkołę reprezentowała czteroosobowa drużyna w składzie: Anna Kaczmarczyk kl.5a, Filip Procner kl.4b, Franciszek Klusek kl.6b i Julia Gibas kl.5a.
  • Drużynowe Sztafetowe Biegi Przełajowe - finał powiatu bielskiego w Zabrzegu.
    Miejsce 12 "wybiegali": Kacper Bułka, Jakub Błasiak, Maksymilian Spiesz, Paweł Kliś , Kamil Bąk, Tomasz Bieniek

  • UKS Millenium - Powiatowa Liga Siatkówki Trójek Dziewcząt
    Drużyna gra w składzie: Justyna Sopiak, Aleksandra Majdak, Emilia Zielińska, Ida Zborowska, Angelika Marszałek, Oliwia Pszczółka, Katarzyna Gałuszka, Kinga Chwierut, Anna Gałosz i Julia Gibas.
    Turniej 1: dziewczęta zajęły odpowiednio I, III i XIII  miejsca.
    Turniej 2: dziewczęta zajęły II i III miejsce.

  • UKS Millenium - Oświęcimska Liga Siatkówki Dziewcząt
    W pierwszym meczu wygraliśmy z drużyną SP Wola 2:1
    W skład drużyny młodziczek wchodzą: Justyna Sopiak, Aleksandra Majdak, Emilia Zielińska, Ida Zborowska, Angelika Marszałek, Oliwia Pszczółka, Daria Skwarczyńska, Martyna Czaja, Natalia Matejko, Angelika Pasymowska.

  • Turniej powiatowy  "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarka".
    I miejsce
    dało nam awans do finału Śląska.
    Skład drużyny piłkarzy:
    Mateusz Sopiak, Maciej Pszczółka, Maksymilian Ryłko, Dawid Krysta, Michał Stanclik, Michał Główka, Filip Prochot, Filip Bizoń, Jakub Dendys.

  • UKS Millenium - Kęcka Akademia Siatkówki
    I miejsce dziewczęta: Aleksandra Majdak, Ida Zborowka i Oliwia Pszczółka
    II miejsce dziewczęta: Justyna Sopiak, Emilia Zielińska, Angelika Marszałek
    I miejsce chłopcy:  Kamil Bąk, Konrad Budny i Maksymilian Spiesz
    II miejsce chłopcy: Maksymilian Ryłko, Jakub Dendys, Filip Bizoń
    III miejsce chłopcy: Mateusz Sopiak, Maciej Pszczółka, Dawid Krysta

  • Gminne zawody w tenisie stołowym
    I miejsce dziewczyny: Oliwia Pszczółka, Angelika Marszałek, Martyna Czaja.
    II miejsce chłopcy: Mateusz Sopiak, Maciej Stanclik, Kacper Bułka.

  • Drużynowy Tenis Stołowy -  Igrzyska Dzieci 2017/2018 - finał powiatu:
    Miejsca: 
    7-8/ 16 chłopcy: Mateusz Sopiak, Maciej Stanclik, Kacper Bułka
    7-8/ 15 dziewczyny: Oliwia Pszczółka, Angelika Marszałek, Martyna Czaja