Konkursy 2013/14

Data wpisu: .

  • Szymon Główka i Przemysław Zemczak wzięli udział w etapie rejonowym konkursu „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”.
  • Przemysław Zemczak został laureatem wojewódzkiego oraz finalistą ogólnopolskiego etapu konkursu „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” - uzyskał 34 miejsce w kraju.
    przemek
  • Radosław Kubiś i Michał Szopa wzieli udział w II etapie wojewódzkiego przedmiotowego konkursu z matematyki z elementami przyrody.
  • Radosław Kubiś został laureatem wojewódzkiego przedmiotowego konkursu z matematyki z elementami przyrody.
    kubis
  • Laureaci Olimpiady Wiedzy Archimedes. Plus:
    I stopnia: Oliwia Szyjota,
    II stopnia: Michał Szopa,
    III stopnia: Jakub Ring, Igor Syga, Kacper Szymala, Julia Jurczak,
    IV stopnia: Justyna Sopiak, Kacper Ogórek,
    V stopnia: Ryszard Mleczko, Marianna walusiak, Monika Zontek
  • Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Klio 2013”
    Test konkursowy
    Michał Szopa  1 miejsce w szkole, 7 miejsce w kraju
    Jakub Ring i Szymon Główka 14 miejsce,
    Eliza Walusiak15, Patrycja Skwarczyńska 18, Karolina Kula 24.
    Praca plastyczna
    1 miejsce w szkole: Joanna Iwaszko
  • Ogólnopolski Konkurs Mitologiczny „Klio 2014”
    Test Konkursowy:
    I miejsce w szkole: 15 miejsce w kraju - Szymon Główka
    Praca plastyczna
    I miejsce w szkole: Sandra Kwolczak
    Praca fotograficzna
    I miejsce w szkole: Karolina Nycz
  • Ogólnopolski Test Ortograficzny 2013:
    miejsce 15 – Michał Szopa
  • Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna:
    miejsce 10 Radosław Kubiś
    miejsce 11 Patrycja Skwarczyńska
    miejsce 13 Michał Szopa
    miejsce 14 Szymon Główka
    miejsce 15 Szymon Kowalski
    miejsce 19 Grzegorz Cepiga
  • XII Konkurs Matematyczny im. Stefana Banacha
    Laureatka: Eliza Walusiak
  • Gminny Konkurs matematyczno-przyrodniczy Omnibus
    I miejsce Radosław Kubiś
    V miejsce Eliza Walusiak
    VI miejsce Michał Szopa
  • Kangur 2014  Międzynarodowy Konkurs Matematyczny
    wynik bardzo dobry: Zuzanna Kołek
    wyróżnienie: Kacper Szymala, Mateusz Gibas, Klaudia Gałuszka, Jakub Ring, Radosław Kubiś
  • Matematyczne Mistrzostwa Polski Dzieci i Młodzieży Matematyka Innego Wymiaru
    wyróżnienie: Mateusz Gibas, Radosław Kubiś
  • Konkurs Wiedzy Biblijnej Jonasz 2013/14
    Laureat: Jakub Ring
  • III Gminny Przegląd Tekstu Niebanalnego Czupryna
    III miejsce: Jakub Ring, Daria Skwarczyńska
    wyróżnienie: Kinga Chwierut, Marcin łukasik
  • XII Gminny Przegląd Twórczości Dzieci i młodzieży Zachowaj Trzeźwy Umysł
    osobowość sceniczna: Karina Skwarczyńska
    wyróznienie:Tęczowe drugaki, Sąsiedzi zza miedzy: Ogórki + Wawaki, Rezolutne dzieciaki
  • Konkurs Meditest 2013
    I miejsce w szkole (15 miejsce w klasyfikacji konkursu): Radosław Kubiś
  • Gminny Konkurs Omnibus Trzecioklasista
    V miejsce: Antoni Babicz
  • XII Gminny Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy Omnibus
    I miejsce: Radosław Kubiś
    V miejsce: Eliza Walusiak
    VI miejsce: Michał Szopa
  • Konkurs plastyczny Zwierzęta wokół nas
    nagrodzona: Nina Kania
    wyróżnieni: Igor Kaspera, Julia Żelichowska, Kacper Łukowicz, Jakub Mreńca
  • XXI edycja Międzynarodowego Konkursu Plastycznego Mieszkam w Beskidach:
    I miejsce: Julia żelichowska, Paweł Mysłajek, Joanna Iwaszko
    Nagroda Dyrektora GOK Świnna (I miejsce) Paweł i Dominik Kliś
    II miejsce: Iga Kowalczyk, Natalia Matejko, Klaudia Kawczak, Dominik Flasz, Marcin ŁukasikIII miejsce: Karolina Nycz, Dawid Szymla, Piotr Kózka
    wyróżnienia: Dominik Kliś, Dawid Michnowicz, Sandra Kwolczak, Szymon Główka

SPORT

  • Powiatowa Pływacka Liga Szkolna 2013

    I edycja: Jakub Ring I miejsce w kraulu, a II w delfinie.

    II edycja: Jakub Ring I miejsce w stylu grzbietowym i IV miejsce w kraulu
    Kacper Ogórek VII miejsce w stylu grzbietowym i X miejsce w kraulu wyniki łączne po II edycji:
    chłopcy kl.5-6: miejsce 12 - Kacper Ogórek
    dziewczęta kl.5-6: miejsce 26 - Patrycja Skwarczyńska
    chłopcy kl.3-4: miejsce 1 - Jakub Ring, miejsce 26 - Radosław Kapela
    dziewczęta kl.3-4: miejsce 29 - Daria Skwarczyńska

    III edycja
    II miejsce Jakub Ring - kraul
    II miejsce Jakub Ring delfin

    Wyniki łączne ligi:
    III miejsce Jakub Ring (kat.chł kl.3-4)

  • Mitting Pływacki w Kozach
    III miejsce w stylu klasycznym na 50m w kat.klas 3-6: Jakub Ring
    II miejsce w stylu dowolnym na 50m w kat.klas 3-6: Patrycja Skwarczyńska
  • Mistrzostwa Miasta Szczyrk w pływaniu
    II miejsce Jakub Ring (styl dowolny 50m, kat. kl.3-4 chł.)
  • W Powiatowej Lidze Szachowej drużyna SP zdobyła II miejsce.
    Indywidualnie:
    I miejsce Eliza Walusiak (4-6)
    II miejsce Karolina Roseger(4-6)
    III miejsce Marianna Walusiak (1-3)
    III miejsce Szymon Główka(4-6)
    IV miejsce Szymon MOc (4-6)
    VI miejsce Radosław Kubiś (4-6)

  • IV Turniej w mini piłkę nożną o Puchar Premiera:
    chłopcy III miejsce w gminie - drużyna: Jakub Harat, Michał Madejczyk, Szymon Główka, Szymon Moc, Bartłomiej Wawak, Patryk Pulkowski, Kamil Majdak, Maciej Sikora
  • Gminny Turniej w mini piłkę nożną
    chłopcy III miejsce - drużyna: Jakub Harat, Michał Madejczyk, Szymon Główka, Szymon Moc, Bartłomiej Wawak, Kacper Ogórek, Patryk Pulkowski, Kamil Majdak, Wojciech Dudek
  • Sztafetowe Biegi Przełajowe
    w gminie:
    I miejsce chłopcy - Jakub Harat, Michał Madejczyk, Szymon Główka, Wojciech Dudek, Szymon Moc, Bartłomiej Wawak, Patryk Pulkowski,
    II miejsce dziewczęta - Wiktoria Koniuszewska, Justyna Borgosz, Karolina Roseger, Katarzyna Bieniek, Jagoda Duszyk, Karolina Szczurek
    w powiecie:
    VIII miejsce chłopcy,
    XIV miejsce dziewczęta
  • Gminne rozgrywki w mini piłkę koszykową:
    II miejsce chłopcy - drużyna: Jakub Harat, Michał Madejczyk, Szymon Moc, Radosław Kubiś, Szymon Główka, Wojciech Dudek, Michał Szopa, Maciej Sikora, Patryk Pulkowski, Sebastian Bąk.
  • Gminny Turniej w mini piłkę siatkową
    II miejsce dziewczęta: Karolina Roseger, Justyna Borgosz, Julia Lach, Karina Duszyk, Anita Piwowarska, Eliza Walusiak, Patrycja Skwarczyńska, Julia Morawska, Aleksandra Mleczko, Karolina Szczurek.
    II miejsce chłopcy: Jakub Harat, Michał Madejczyk,Wojciech Dudek, Szymon Główka, Szymon Moc, Patryk Pulkowski, Sebastian Bąk, Adam Momola, Kacper Ogórek, Mateusz Bądek.
  • W Powiatowej Lidze Szachowej drużyna dziewcząt SP: Eliza Walusiak i Karolina Roseger zdobyła w Zabrzegu I miejsce.
    III miejsce zdobyli chłopcy: Szymon Główka i Radosław Kubiś.
  • Śląska Liga Dzieci i Młodzieży - slalom gigant
    VII miejsce SP Porąbka w kategorii szkół podstawowych: Bartłomiej Wawak, Wojciech Wawak - zawodnicy KS Beskidy.
  • Powiatowa Liga Szachowa
    I miejsce dziewczęta: Karolina Roseger, Eliza Walusiak
    III miejsce chłopcy: Szymon Główka, Radosław Kubiś
    szachy szachy2
  • Liga Szachowa Zawody Rejonowe
    II miejsce dziewczęta: Karolina Roseger, Eliza Walusiak

    szachy1
  • Liga "Trójek siatkarskich" w Kozach
    II miejsce: Karolina Roseger, Justyna Borgosz, Julia Lach, Karina Duszyk
    IV miejsce: Patrycja Skwarczyńska, Eliza Walusiak, Aleksandra Mleczko, Anita Piwowarska
  • "Miksty" siatkarskie Orlikovoleymania Kęty
    III miejsce zespół: Karolina Roseger, Justyna Borgosz, Julia Lach, Michał Madejczyk, SebastianBak, Kacper Ogórek
    VI miejsce zespół: Eliza Walusiak, Aleksandra Mleczko, Anita Piwowarska, Wojciech Dudek, Szymon Moc, Paweł Mysłajek.