Konkursy 2012/13

Data wpisu: .

  •       IX edycja Powiatowego Konkursu Ekologicznego "Człowiek, a środowisko"
    Laureatka II miejsca w kategorii plastycznej: Joanna Iwaszko

  • Powiatowa Liga Szachowa
    W dniu 8 grudnia 2012 r. w Zespole Szkół w Zabrzegu został rozegrany 4 turniej
    Powiatowej Ligi Szachowej powiatu bielskiego. Był to zarazem ostatni turniej II edycji tych rozgrywek.
    Chłopcy klas 1 – 3
    VI miejsce  Mateusz Gibas
    Dziewczyny klas 4 – 6
    I miejsce Karolina Roseger
    II miejsce Eliza Walusiak 
    V miejsce  Zuzanna Walusiak
    Chłopcy klas 4 – 6 
    III miejsce  Szymon Główka 
    V miejsce  Szymon Moc
    Klasyfikacja Szkół Podstawowych
    I miejsce Szkoła Podstawowa w Porąbce

  •       Wojewódzki konkurs literacki Chcecie bajki ... oto bajka”
    Laureaci: Karolina Łaszczak, Szymon Moc, Michał Szopa.

  •       Konkurs plastyczny „Śladami Orła Białego”
    wyróżnienie: Jagoda Czopek, Ida Zborowska

  •       Konkurs Przedmiotowy Z Języka Polskiego z Elementami Historii
    do etapu rejonowego zakwalifikowały się: Aleksandra Wykręt, Sabina Kasprzak, Zuzanna Stachura, Małgorzata Momola

  •       Konkurs Przedmiotowy  z Matematyki z Elementami Przyrody
    do etapu rejonowego zakwalifikowały się: Justyna Gibas, Sabina Kasprzak, Radosław Kubiś

  •      Konkurs Języka Angielskiego dla Uczniów Szkół Podstawowych o Puchar Dyrektora ZSG nr 1 w Kętach
    VI miejsce drużynowo
    indywidualnie: 10. msc. Adrianna Sepioło i Aleksandra Wykręt, 20. Michał Szopa

  •       Olimpiada Wiedzy Oxford Plus
    wyróżnienie III stopnia: Jakub Ring, Natalia Szczypka, Klaudia Gałuszka, Ryszard Mleczko, Marcin Łukasik.
    wyróżnienie IV stopnia: Paulina Majdak, Wojciech Wawak
    wyróżnienie V stopnia: Daria Skwarczyńska, Bartłomiej ogórek, Mateusz Gibas

  •       Konkurs plastyczny „Anioł i diabeł”
    III miejsce: Aleksandra Majdak

  •       Powiatowy Konkurs „Zwierzęta wokół nas”
    nagrody: Paulina Majdak, Zuzanna Stanek, Kacper Jura, Michał Szopa: wyróżnienia: Marta łuszczek, Zuzanna Kołek, Sabina Kasprzak,

  •       Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Mieszkam w Beskidach”
    I miejsce: Marcin Łukasik, Hanna Błasiak, Joanna Iwaszko
    II miejsce: Paweł Kliś,
    III miejsce: Natalia Szczypka, Justyna Borgosz, Dawid Szymla,
    wyróżnienia: Wojciech Wawak, Julia Żelichowska, Paulina Hankus, Patrycja Czulak

  •       Meditest 2012
    X Karolina Łaszczak

  •       Konkurs Plastyczny „Twoja wiedza i czujka czadu w domu, tlenek węgla nic złego nie zrobi nikomu” – etap gminny
    II miejsce Paulina Majdak
    III miejsce Emilia Gawlas
    V miejsce Justyna Borgosz

  •       Konkurs Wiedzy Biblijnej Jonasz
    Finaliści: Kacper Ogórek, Joanna Błasiak, Aleksandra Wykręt, Justyna Gibas

  •       XI Konkurs Matematyczny im. Stefana Banacha 
    finaliści: Justyna Gibas, Aleksandra Wykręt
    Laureatka: Aleksandra Wykręt

  •       Gminny Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy:
    II miejsce: Justyna Gibas

  •       VIII Konkurs Informatyczny o Puchar Dyrektora ZSG nr 1 w Kętach
    I miejsce drużynowo: Aleksandra Wykręt, Justyna Gibas, Radosław Kubiś,

    Indywidualnie: 
    I miejsce Aleksandra Wykręt
    II miejsce Justyna Gibas
    IV miejsce Radosław Kubiś

  •       Gminny Konkurs Wiedzowy Klas III „Omnibus trzecioklasista”
    II Joanna Iwaszko

    III Mateusz Gibas, Natalia Szczypka
    IV Jakub Ring

  •       Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów V i VI klas SP organizowany przez LO ZCBM im. F.Lechner
    Do drugiego etapu zakwalifikowali się:Aleksandra Wykręt, Adrianna Sepioło, Michał Szopa

  •       Gminny Przegląd Monodramu Niebanalnego „Czupryna”
    I miejsce Joanna Iwaszko, Zuzanna Stanek

    III miejsce Jakub Ring
    kuba czupryna
    wyróżnienie Maciej Sikora

  •       Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur
    wynik bardzo dobry:  Radosław Kubiś

    wyróżnienie: Eliza  Walusiak, Aleksandra Wykręt, Sabina Kasprzak,

  • Konkurs Eurodyta 2013 Nagrodzona Eliza Walusiak

  • Gminny Konkurs „Zachowaj Trzeźwy Umysł
    Forma plastyczna
    II miejsce: Sabina Kasprzak, Kacper Jura
    wyróżnienie: Joanna Iwaszko, Marcin Łukasik

    „Osobowość sceniczna” – Joanna Iwaszko, Kacper Jura

    Nagroda specjalna w kategorii  TEATR – Trzeciaki „Na wsi”, TANIEC – Klasmix

 

Sport 2012/2013

    • II etap turnieju w mini piłkę nożną:
      VI miejsce: dziewczęta kl.V
    • Gminne sztafetowe biegi przełajowe:
      I miejsce dziewczęta,
      II miejsce chłopcy
    • Gminny turniej w mini piłkę nożną:
      II miejsce chłopcy
    • Powiatowe sztafetowe biegi przełajowe:
      V miejsce dziewczęta,
      XIII miejsce chłopcy
    • Gminne zawody w mini piłce koszykowej
      III miejsce dziewczęta,
      III miejsce chłopcy,
    • Gminne  rozgrywki w mini piłce siatkowej
      I miejsce dziewczęta,
      II miejsce chłopcy
    • Półfinał powiatowy w mini piłce siatkowej
      II miejsce dziewczęta,
    • Powiatowe zawody w pływaniu
      I miejsce Jakub Ring
    • Gminny Czwórbój Lekkoatletyczny
      III miejsce dziewczęta,
      III miejsce chłopcy.