Konkursy 2011/12

Data wpisu: .

  • Powiatowy Konkurs Ekologiczny "Człowiek, a środowisko"
    Laureat: Radosław Kubiś
  • Powiatowa Liga Szachowa
    Drużynowo: III miejsce
    Indywidualnie:
    Dziewczęta 1-3: I miejsce: Karolina Roseger
    Dziewczęta 5-6: III miejsce: Eliza Walusiak
    Chłopcy 4-6:
    I miejsce: Kamil Roseger
    III miejsce: Szymon Główka
    IV miejsce: Szymon Moc
    V miejsce: Radosław Kubiś
  • Test Oxford plus
    Laureaci: Michał Szopa, Sandra Kwolczak, Aleksandra Wykręt, Adrianna Sepioło
  • Powiatowe zawody w szachach - rozgrywki drużynowe
    I miejsce: Eliza Walusiak, Karolina Roseger
    II miejsce: Kamil Reseger, Szymon Główka
  • Konkurs plastyczny "My aktywni - kreatywni"
    ogłoszony przez Park Rozrywki i Edukacji Dream Park w Ochabach.
    Jury oceniło ponad 400 prac w kategorii klas 1-3.
    Klasa 2b zdobyła wyróżnienie za pracę pt. "Gdyby żyły dziś dinozaury, to by też w piłkę grały".
  • Igrzyska Młodzieży Szkolnej Województwa Śląskiego w Szachach
    Drużynowo: VII miejsce: Karolina Roseger, Eliza Walusiak
  • Powiatowy Konkurs Plastyczny „Uwolnić odblaski
    I miejsce: Igor Syga
  • Gminny Konkurs Matematyczny dla klas szóstych szkół podstawowych „Zostań Mistrzem Matematyki”
    III miejsce: Wojciech Łukasik
  • „Matematyka innego wymiaru” – Matematyczne Mistrzostwa Polski
    Radosław Kubiś: I miejsce w powiecie, II miejsce w województwie, XII miejsce w kraju
  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur
    wynik bardzo dobry: Kubiś Radosław
    wyróżnienie: Klaudia Gałuszka, Mateusz Gibas, Ryszard Mleczko,  Aleksandra Wykręt, Sabina Kasprzak, Wojciech Łukasik, Eliza  Walusiak .
  • Gminny Konkurs „Zachowaj Trzeźwy Umysł”
    Forma plastyczna
    Klasy I – III:
    I miejsce: Paulina Majdak
    II miejsce: Joanna Iwaszko, Natalia Szczypka
    Forma wokalna - „Osobowość sceniczna” – „Kopernikus” (klasy IV – VI)
  • VII Konkurs o Puchar Dyrektora Zespołu Szkolno – Gimnazjalnego nr 1
    w Kętach
    Informatyka

    Drużynowo: III miejsce
    Indywidualnie:
    II miejsce: Damian Mreńca
    VII miejsce: Paweł Małczak
    XIV miejsce: Kamil Martyniak
    Język angielski
    Drużynowo: VI miejsce
    Indywidualnie:
    II miejsce: Amelia Wawak
  • Konkurs Fotograficzny „Familijna przygoda z książką”
    Laureatka: Natalia Szczypka
  • Gminny Konkurs na Kartkę Wielkanocną:
    Przedszkole: II miejsce: Ida Zborowska
    Klasy I – III:
    IV miejsce: Justyna Borgosz
    Klasy IV – VI:
    II miejsce: Stefania Koniorczyk
    wyróżnienie: Emilia Gawlas
  • Powiatowy Konkurs „Zwierzęta wokół nas”
    I miejsce: Antoni Babicz
    II miejsce: Mateusz Gibas, Wiktoria Moskwik
    wyróżnienie: Joanna Iwaszko
    udział: Szymon Kaspera
  • Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego dla Uczniów V i VI Klas Szkoły Podstawowej
    laureatka: Amelia Wawak (IV miejsce wśród laureatów)
  • X Konkursu Matematycznego im. Stefana Banacha
    finaliści: Justyna Gibas, Aleksandra Wykręt
  • Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Mieszkam w Beskidach”
    Klasy 0 – III:
    I miejsce: Ida Zborowska, Justyna Borgosz, Szymon Kaspera, Marcin Łukasik
    II miejsce: Anna TrembaczowskaIII miejsce: Marcin Łukasikwyróżnienia: Dominik Kliś
    Klasy IV – VI:
    I miejsce: Wojciech Łukasik, Anna Harat
    II miejsce: Katarzyna Kózkawyróżnienia: Amelia Wawak, Kamil Martyniak, Zuzanna Martyniak, Paulina Bakalarska, Sabina Kasprzak, Joanna Błasiak
  • Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki z Elementami Przyrody dla Uczniów Szkół Podstawowych
    Finalista (III etap): Wojciech Łukasik
  • Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego z Elementami Historii dla Uczniów Szkół Podstawowych
    II etap rejonowy:
    Aleksandra Wykręt, Wojciech Łukasik, Katarzyna Kózka, Amelia Wawak
  • Gminny Konkurs Wiedzowy Klas III „Omnibus trzecioklasista”
    IV miejsce: Kacper Ogórek
  • Maths, czyli matematyka po angielsku
    VI miejsce: Paweł Małczak
    X miejsce: Wojciech Łukasik
  • Ekumeniczny konkurs wiedzy biblijnej „Jonasz – 2012”
    – uczestnictwo  w etapie rejonowym: joanna Błasiak, Justyna Gibas, Wojciech Łukasik, Amelia Wawak
  • Kampania „Zachowaj trzeźwy umysł” - monodram
    II miejsceJoanna Kudłacik
  • Gminny konkurs recytatorski „Radość najpiękniejszym krajobrazem serca”
    I miejsce Joanna Kudłacik
    II miejsce: Katarzyna Bieniek
  • Gminny Konkurs przyrodniczy:
    II miejsce: Wojciech Łukasik
    IV miejsce: Paweł Małczak
    V miejsce: Damian Mreńca

    SPORT
    • II Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska (kl. IV-V)
      I miejsce chłopcy:
      Przemysław Kwiatkowski, Kornel Gałuszka, Michał Madejczyk, Jakub Harat, Miłosz Karcz, Rafał Dziadek, Łukasz Gałuszka, Darusz Adamus, Grzegorz Adamus.
      II miejsce dziewczęta:
      Emilia Gawlas, Daria Wawak, Małgorzata Momola, Katarzyna Janosik, Anna Płonka, Julia Gałuszka, Zuzanna Stanek, Aleksandra Wykręt, Sabina Kasprzak, Katarzyna Kliś.
    •  II Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska (kl. VI)
      II miejsce dziewczęta:
      Małgorzata Janeczko, Stefania Koniorczyk, Patrycja Sadlik, Julia Kos, Paulina Bakalarska, Daria Martyniak, Natalia Gajczak, Dominika Kowalczyk, Joanna Kudłacik, Katarzyna Kózka.
    • Gminne sztafetowe biegi przełajowe
      II miejsce chłopcy:
      Szymon Kosałka, Sebastian Witkowski, Jakub Harat, Kamil Roseger, Michał Madejczyk, Maciej Ficoń
      III miejsce dziewczęta:
      Anna Harat, Daria Martyniak, Paulina Grabska, Dominika Kowalczyk, Małgorzata Janeczko, Anna Płonka, Karolina Łaszczak,
    • Gminne rozgrywki w mini piłkę nożną
      III miejsce chłopcy:
      Maciej Ficoń, Mateusz Borgosz, Sebastian Witkowski, Szymon Kosałka, Jan Gryboś, Maciej Madejczyk, Mateusz Sury, Kamil Roseger.
    • Powiatowe sztafetowe biegi przełajowe
      XII miejsce chłopcy:
      Maciej Ficoń, Sebastian Witkowski, Szymon Kosałka, Michał Madejczyk, Jakub Harat, Kamil Roseger, Damian Kot.
    • Gminne rozgrywki w mini piłce siatkowej
      I miejsce dziewczęta:
      Stefania Koniorczyk, Patrycja Sadlik, Julia Kos, Amelia Wawak, Małgorzata Janeczko, Daria Martyniak, Dominika Kowalczyk, Katarzyna Kózka, Joanna Kudłacik, Anna Harat
      I miejsce chłopcy:
      Maciej Ficoń, Mateusz Borgosz, Sebastian Witkowski, Szymon Kosałka, Jan Gryboś, Maciej Madejczyk, Mateusz Sury, Kamil Roseger, Paweł Małczak, Damian Kot.
    • Gminne zawody w mini piłce koszykowej
      I miejsce chłopcy:
      Maciej Ficoń, Mateusz Borgosz, Sebastian Witkowski, Szymon Kosałka, Jan Gryboś, Maciej Madejczyk, Mateusz Sury, Kamil Roseger, Paweł Małczak, Damian Kot, Jakub Michnowicz.
      III miejsce dziewczęta:
      Stefania Koniorczyk, Patrycja Sadlik, Julia Kos, Amelia Wawak, Małgorzata Janeczko, Daria Martyniak, Dominika Kowalczyk, Katarzyna Kózka, Joanna Kudłacik, Zuzanna Martyniak, Paulina Bakalarska, Natalia Gajczak.
    • Półfinał powiatowy w mini piłce koszykowej
      II miejsce chłopcy:
      Maciej Ficoń, Mateusz Borgosz, Sebastian Witkowski, Szymon Kosałka, Jan Gryboś, Maciej Madejczyk, Mateusz Sury, Kamil Roseger, Damian Kot, Jakub Michnowicz, Damian Mreńca
    • Gminne rozgrywki tenisa stołowego
      III miejsce chłopcy:
      Jakub Harat, Kornel Gałuszka, Mateusz Sury
    • Półfinał powiatowy w mini piłce siatkowej
      II miejsce chłopcy
      Maciej Ficoń, Mateusz Borgosz, Sebastian Witkowski, Szymon Kosałka, Maciej Madejczyk, Kamil Roseger, Damian Kot, Mateusz Sury, Damian Mreńca
      III miejsce dziewczęta:
      Stefania Koniorczyk, Patrycja Sadlik, Julia Kos, Amelia Wawak, Małgorzata Janeczko, Daria Martyniak, Dominika Kowalczyk, Katarzyna Kózka, Joanna Kudłacik, Zuzanna Martyniak, Anna Harat.
    • Powiatowe rozgrywki w szachach
      I miejsce dziewczęta:
      Klaudia Roseger, Eliza Walusiak
      II miejsce chłopcy:
      Kamil Roseger, Szymon Główka
    • Wojewódzkie rozgrywki w szachach
      VII miejscwe dziewczęta:
      Klaudia Roseger, Eliza Walusiak
    • Parafiada - mini piłka siatkowa
      I miejsce dziewczęta:
      Stefania Koniorczyk, Patrycja Sadlik, Julia Kos, Amelia Wawak, Daria Martyniak, Dominika Kowalczyk, Katarzyna Kózka, Joanna Kudłacik, Zuzanna Martyniak,
      I miejsce chłopcy:
      Maciej Ficoń, Mateusz Borgosz, Szymon Kosałka, Maciej Madejczyk, Kamil Roseger, Damian Kot, Mateusz Sury, Damian Mreńca
    • Turniej w mini piłce siatkowej o puchar Dyrektora Gimnazjum Sporotwego w Kętach
      I miejsce chłopcy:
      Maciej Ficoń, Mateusz Borgosz, Szymon Kosałka, Kamil Roseger
      II miejsce chłopcy:
      Mateusz Sury, Jan Gryboś, Paweł Małczak, Damian Mreńca
      V miejsce dziewczęta:
      Stefania Koniorczyk, Patrycja Sadlik, Julia Kos, Amelia Wawak
      VII miejsce dziewczęta:
      Dominika Kowalczyk, Katarzyna Kózka, Joanna Kudłacik, Daria Martyniak,
    • Gminny Czwórbój Lekkoatletyczny
      III miejsce chłopcy:
      Maciej Ficoń, Mateusz Borgosz, Szymon Kosałka, Kamil Roseger, Damian Kot, Jan Gryboś
      III miejsce dziewczęta:
      Daria Wawak, Patrycja Sadlik, Amelia Wawak, Julia Kos, Paulina Bakalarska, Stefania Koniorczyk
    • Zakończenie sportowego roku szkolnego 2011/2012 - rozgrywki w mini piłkę siatkową w Bielsku-Białej
      I miejsce PKS MIllenium Porąbka dziewczęta:
      Stefania Koniorczyk, Julia Kos, Amelia Wawak, Dominika Kowalczyk, Katarzyna Kózka, Joanna Kudłacik, Daria Martyniak,
      Zuzanna Martyniak,
      I miejsce PKS MIllenium Porąbka chłopcy:
      Maciej Ficoń, Mateusz Borgosz, Szymon Kosałka, Kamil Roseger, Jan Gryboś, Mateusz Sury, Maciej Madejczyk, Damian Mreńca.