Konkursy 2010/11

Data wpisu: .

  • Gminny Konkurs Ortograficzny
    II miejsce:
  • Gminny Konkurs Mitologiczny
    II miejsce: Wojciech Łukasik
  • Konkursy o Puchar Dyrektora ZSG nr1 w Kętach
       Język angielski
    II miejsce drużynowo:SP Porąbka (Karolina Madej, Oskar Pawica, Amelia Wawak)
    II miejsce indywidualnie: Karolina Madej

       Informatyka
    I miejsce drużynowo:SP Porąbka (Oskar Pawica, Paweł Małczak, Kamil Kawczak)
    I miejsce indywidualnie: Oskar Pawica
  • Gminny konkurs wiedzowy klas III "Omnibus"
    II miejsce: Bartłomiej Wawak
  • Matematyczny „Kangur 2010”
    wynik bardzo dobry uzyskał: Radosław Kubiś
    wyróżnienie: Sabina Kasprzak, Wojciech Łukasik, Oskar Pawica
  • Konkurs języka angielskiego Oxford plus XVI edycja
    wyróżnienie II stopnia: Oskar Pawica
  • Powiatowy konkurs plastyczny "Zwierzęta wokół nas":
    wyróżnienie: Paulina Majdak, Anna Płonka
  • Konkurs plastyczny „Uważajmy z ogniem w lesie, ogień z sobą pożar niesie”: laureaci - Julia Kilijan, Wojciech Dudek i Dominika Błasiak
  • Międzynarodowy konkurs plastyczny "Mieszkam w Beskidach"
    I miejsce:Maciej Sikora, Jaqn Kaczmarczyk, Wojciech Łukasik
    II miejsce:Paulina Majdak, Jakub Ring, Bartłomiej Wawak,
    III miejsce:Radosław Kubiś, Klaudia Kawczak
    nagroda specjalna: Maciej Sikora,
  • Ogólnopolski konkurs plastyczny "Powódź, pożar, dniem czy nocą – straż przychodzi ci z pomocą”
       Etap gminny:
    I miejsce: Kacper Ogórek, Szymon Kowalski, Emilia Gawlas
    II miejsce: Marcin Łukasik
    III miejsce:Joanna Iwaszko, Eliza Walusiak
    wyróżnienie: Wojciech Dudek
       Etap powiatowy
    III miejsce: Marcin Łukasik
    wyróżnienie: Joanna Iwaszko
  • Konkurs plastyczny „Uwolnić odblaski”
    III miejsce: Marcin Łukasik

Gminny konkurs  „Zachowaj trzeźwy umysł”:
Forma taneczna:
„Osobowość sceniczna” - „Klasmix” (kl.I i II)
wyróżnienie – „Jack dance” (kl.IV-VI)

Forma plastyczna:
I miejsce: Michał Madejczyk
II miejsce: Paulina Majdak, Jakub Ring,
III miejsce: Mateusz Bądek, Wojciech Dudek
Wyróżnienie: Joanna Iwaszko, Marcin Łukasik, Maciej Madejczyk

SPORT

  • Orlik 2011”
    II miejsce chłopcy:
    Maciej Ficoń, Jan Gryboś, Paweł Małczak, Mateusz Borgosz, Szymon Kosałka, Mateusz Sury, Adrian Kozieł, Kornel Gałuszka, Damian Kot, Łukasz Gałuszka.
  • Gminne rozgrywki w mini piłkę nożną:
    II miejsce chłopcy:
    Dominik Gałuszka, Maciej Gąsiorek, Maciej Ficoń, Damian Kot, Mateusz Borgosz, Sebastian Witkowski, Adrian Kozieł, Szymon Kosałka, Kornel Gałuszka.
  • Gminne sztafetowe biegi przełajowe:
    II miejsce dziewczęta:
    Żaneta Grabska, Olga Morawska, Karolina Kierpiec, Emilia Gawlas, Małgorzata Janeczko, Sabina Jurczak
    II miejsce chłopcy:
    Szymon Kosałka, Sebastian Witkowski, Marek Micherda, Krzysztof Wawak, Adrian Kozieł, Maciej Gąsiorek
  • Powiatowe sztafetowe biegi przełajowe:
    XI miejsce dziewczęta:
    Żaneta Grabska, Olga Morawska, Izabela Bizoń, Kinga Legut, Małgorzata Janeczko, Sabina Jurczak
    XIV miejsce chłopcy:
    Szymon Kosałka, Sebastian Witkowski, Marek Micherda, Mateusz Sury, Adrian Kozieł, Maciej Gąsiorek
  • Rozgrywki PKS „Millenium” w piłce siatkowej:
    II miejsce chłopcy:
    Maciej Gąsiorek, Dominik Gałuszka, Mateusz Borgosz, Krzysztof Wawak, Jan Gryboś, Krzysztof Blarowski
    II miejsce dziewczęta:
    Sabina Jurczak, Izabela Bizoń, Stefania Konioprczyk, Patrycja Sadlik, Julia Gałuszka, Kinga Wykret
  • Gminne zawody w mini piłce siatkowej:
    II miejsce dziewczęta:
    Sabina Jurczak, Izabela Bizoń, Stefania Konioprczyk, Patrycja Sadlik, Kinga Wykret, Karolina Kirpiec, Katarzyna Kózka, Olga Morawska
    III miejsce chłopcy:
    Maciej Gąsiorek, Dominik Gałuszka, Mateusz Borgosz, Krzysztof Wawak, Maciej Ficoń, Krzysztof Blarowski, Maciej Madejczyk, Kornel Gałuszka
  • Gminne zawody w mini piłce koszykowej:
    II miejsce chłopcy:
    Maciej Gąsiorek, Dominik Gałuszka, Mateusz Borgosz, Krzysztof Wawak, Kornel Gałuszka, Krzysztof Blarowski, Adrian Kozieł, Łukasz Wawak, Paweł Małczak, Kamil Kawczak, Jan Gryboś
  • Gminne zawody w tenisie stołowym
    III miejsce chłopcy:
    Dominik Gałuszka, Krzysztof Blarowski, Adrian Kozieł
    III miejsce dziewczęta:
    Kinga Wykręt, Karolina Kierpiec, Stefania Koniorczyk
  • I Powiatowe Indywidualne Igrzyska w Szachach (op.T.Giżycki)
    II miejsce: Karolina Roseger
  • Półfinały powiatowe w szachach (op.T.Giżycki)
    drużynowo:
    IV miejsce dziewczęta:
    Eliza Walusiak, Karolina Roseger
    VI miejsce chłopcy:
    Kamil Roseger, Szymon Moc
    indywidualnie:
    IV miejsce: Eliza Walusiak
    VIII miejsce: Karolina Roseger, Kamil Roseger
  • I Mistrzostwa Powiatu bielskiego dzieci i młodzieży w szachach (op.T.Giżycki)
    II miejsce: Karolina Roseger,
  • Półfinał powiatowy w mini piłce siatkowej
    III miejsce dziewczęta:
    Karolina Kirpiec, Izabela Bizoń, Sabina Jurczak, Kinga Wykret, Stefania Konioprczyk, Patrycja Sadlik, Katarzyna Kózka, Olga Morawska, Żaneta Grabska, Karolina Kaczmarczyk
  • Turniej „Siatkarskie trójki” (kwiecień)
    I miejsce chłopcy:
    Maciej Gąsiorek, Dominik Gałuszka, Łukasz Wawak
    IV miejsce dziewczęta:
    Karolina Kierpiec, Sabina Jurczak, Izabela Bizoń
    V miejsce chłopcy:
    Kamil Roseger, Maciej Madejczyk, Mateusz Borgosz
  • Gminny czwórbój LA
    II miejsce chłopcy:
    Szymon Kosałka, Maciej Ficoń, Mateusz Borgosz, Sebastian Witkowski, Maciej Gąsiorek, Dominik Gałuszka
    III miejsce dziewczęta:
    Sabina Jurczak, Izabela Bizoń, Żaneta Grabska, Stefania Koniorczyk, Małgorzata Janeczko, Patrycja Sadlik
  • Turniej "Siatkarskie trójki" (maj)
    I miejsce chłopcy: Maciej Gąsiorek, Dominik Gałuszka, Łukasz Wawak, Krzysztof Blarowski
    III miejsce dziewczęta: Karolina Kierpiec, Sabina Jurczak, Izabela Bizoń.