Konkursy 2009/10

Data wpisu: .

  • Gminny Konkurs Ortograficzny
    II miejsce
    : Piotr Błasiak
  • Powiatowy konkurs plastyczny "Zwierzęta wokół nas":
    wyróżnienie: Adrian Parcia, Zuzanna Stachura, Katarzyna Kózka, Monika Kowalczyk.
  • I Wojewódzki Konkurs  na Małą Formę Teatralną - eliminacje regionalne
    wyróżnienie dla grupy Kopernikus za spektakl Krzyknij nie.
  • Konkurs interdyscyplinarny
    finaliści etapu rejonowego:
    Piotr Błasiak, Adam Smółka
  • Konkursy o Puchar Dyrektora ZSG nr1 w Kętach
       Język angielski
    VI miejsce drużynowo: SP Porąbka
    VII miejsce indywidualnie: Karolina Madej
       Matematyka
    III miejsce drużynowo:
    SP Porąbka
    IX miejsce indywidualnie: Adam Smółka
       Informatyka
    III miejsce drużynowo:
    SP Porąbka
    I miejsce indywidualnie: Oskar Pawica
  • Konkurs Matematyczny im.S.Banacha:
    Laureat:
    Piotr Błasiak
  • Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs Biblijny "Jonasz":
    finalista: Adam Smółka
    laureat: Wojciech Łukasik
  • Matematyczny "Kangur 2010":
    wynik bardzo dobry: Eliza Walusiak, Radosław Kubis, Michał Szopa, Bartłomiej Wawak, Karolina Bułka
    wyróżnienie: Justyna Gibas, Aleksandra Wykręt, Zuzanna Stachura, Wojciech Łukasik, Piotr Błasiak, Ada, Smółka, Jan Kierpieć.
  • Gminy konkurs wiedzowy klas III "Omnibus"
    - III miejsce:
    Aleksandra Wykręt
  • Międzynarodowy konkurs plastyczny "Mieszkam w Beskidach"
    I miejsce:
    Katarzyna Kózka, Eliza Walusiak, Przemysław Zemczak
    II miejsce: Wojciech Łukasik, Adrian Kozieł, Joanna Błasiak
    III miejsce: Aleksandra Wykręt, Paulina Grabska, Anita Piwowarska, Maciej Sikora
  • Ogólnopolski konkurs plastyczny "Wiatr, wypadek, ogień , woda - strażak zawsze rękę poda"
       Etap gminny:
    I miejsce:
    Emilia Gawlas
    II miejsce: Justyna Gibas
    III miejsce: Sabina Kasprzak
       Etap powiatowy
    III miejsce:
    Emilia Gawlas
  • Konkurs plastyczny "Tolerancja - dyskryminacja" - Książnica Beskidzka:
    wyróżnienie: Monika Wasilewska
  • Konkurs plastyczny "Uwolnić odblaski":
    wyróżnienie: Natalia Pałka
  • Konkurs plastyczny "Drugie życie elektrośmieci" oraz ""Świetlik"
  • Ponadregionalny konkurs plastyczny "Chopin w oczach dzieci"
    wyróżnienie:
    Anna Płonka
  • Otwarty konkurs literacki "Kim jest Ruben?"
    wyróżnienia:
    Oskar Pawica, Joanna Waluś, Adam Smółka

    SPORT
    • Parafiada - 12.09.2009r. - Wilamowice
      I miejsce w Diecezjalnym Konkursie Gier i Zabaw Sprawnościowych Dzieci na otwarcie sezonu 2009/2010: Patrycja Szczypka, Sabina Jurczak, Karolina Kierpiec, Roksana Gałuszka, Kinga Bułka, Sebastian Błasiak, Sebastian Witkowski, Jan Gryboś, Kamil Borgosz, Maciej Ficoń.
    • Gminne sztafetowe biegi przełajowe - 24.09.2009r.
      II miejsce w biegu 6x 800m dziewczęta: Izabela Bizoń, Karolina Kierpiec, Sabina Jurczak, Paulina Cepiga, Roksana Gałuszka, Joanna Waluś - kwalifikacja do powiatowego etapu biegów.
      III miejsce w biegu 6x1000m chłopcy: Sebastian Witkowski, Maciej Gąsiorek, Mikołaj Gąsiorek, Mikołaj Chrobak, Dominik Gałuszka, Paweł Matejko, Marcin Gnacy.
    • Powiatowe biegi przełajowe w Zabrzegu - 30.09.2009r.
      14 miejsce dziewczęta: Izabela Bizoń, Karolina Kierpiec, Sabina Jurczak, Paulina Cepiga, Roksana Gałuszka, Joanna Waluś.
    • Gminne rozgrywki w mini piłkę nożną LKS Porąbka - 2.10.2009r.
      I miejsce chłopcy: Kamil Krysta, Tomasz Harat, Marcin Gnacy, Paweł Matejko, Wojciech Gibas, Mikołaj Chrobak, Maciej Gąsiorek, Sebastian Witkowski, Dominik Gałuszka, Jan Kierpieć, Kamil Borgosz.
    • Półfinał powiatowy w mini piłce nożnej - 6.10.2009r. Zabrzeg
      II miejsce chłopcy: Tomasz Harat, Paweł Matejko, Mikołaj Chrobak, Maciej Gąsiorek, Sebastian Witkowski, Dominik Gałuszka, Jan Kierpieć, Maciej Ficoń, Wojciech Gibas.
    • Parafialne rozgrywki w mini piłkę siatkową PKS Millenium - 19.12.2009r.
      I miejsce dziewczęta: Karolina Kierpiec,Sabina Jurcza, Roksana Gałuszka, Joanna Waluś, Sylwia Niemczyk, Magdalena Kliś, Iwona Drabek, Monika Wasilewska, Olga Morawska.
      I miejsce chłopcy: Tomasz Harat, Kamil Borgosz, Sebastian Błasiak, Wojciech Gibas, Kamil Bryndza.
    • Gminny turniej tenisa stołowego -6.01.2010r.
      III miejsce chłopcy: Bartłomiej Wawak, Sebastian Błasiak, Adam Soj.
    • Gminne rozgrywki w mini piłkę koszykową - 21.01.2010r.
      II miejsce chłopcy: Sebastian Błasiak, Paweł Matejko, Wojciech Gibas, Mateusz Naglik, Bartłomiej Wawak, Kamil Krysta, Mikołaj Chrobak, Marcin Gnacy, Jan Kierpieć, Kamil Borgosz, Tomasz Harat, Maciej Gąsiorek.
      III miejsce dziewczęta
      : Patrycja Szczypka, Katarzyna Matyszkiewicz, Karolina Mizera, Sylwia Niemczyk,Joanna Waluś, Dagmara Micherda, Monika Wasilewska, Roksana Gałuszka, Iwona Drabek, Paulina Cepiga, Magdalena Kliś.
    • Gminne rozgrywki w mini piłkę siatkową dziewcząt i chłopców - 2.02.2010r.
      I miejsce chłopcy: Patrycja Szczypka, Karolina Mizera, Katarzyna Matyszkiewicz, Sylwia Niemczyk, Joanna Waluś, Dagmara Micherda, Monika Wasilewska, Karolina Kierpiec, Roksana Gałuszka,
      I miejsce dziewczęta:
      Sebastian Błasiak,Wojciech Gibas, Kamil Krysta, Tomasz Harat, Jan Kierpieć, Marcin Gnacy, Mikołaj Chrobak, Bartłomiej Filip, Kamil Borgosz, Maciej Gąsiorek.
    • Parafiada w mini piłkę siatkową PKS "Millenium" - 6.03.2010r.
      I miejsce chłopcy:
      Wojciech Gibas, Sebastian Błasiak, Tomasz Harat, Kamil Borgosz, Bartłomiej Filip, Marcin Gnacy, Jan Kierpieć, Mikołaj Chrobak
      II miejsce dziewczęta: Karolina Kierpiec, Sabina Jurczak, Katarzyna Matyszkiewicz, Patrycja Szczypka, Joanna Waluś, Sylwia Niemczyk, Monika Wasilewska, Dagmara Micherda, Karolina Mizera, Roksana Gałuszka.
    • Rozgrywki w mini piłkę siatkową "Kinder+Sport"
      I runda rozgrywek:
      chłopcy 2 mecze wygrali i 2 przegrali: Sebastian Błasiak,Wojciech Gibas, Kamil Krysta, Tomasz Harat, Jan Kierpieć, Marcin Gnacy, Mikołaj Chrobak, Bartłomiej Filip, Kamil Borgosz, Maciej Gąsiorek.
      II runda rozgrywek:
      chłopcy: Kamil Krysta, Tomasz Harat, Bartłomiej Filip, Wojciech Gibas
      chłopcy: Marcin Gnacy, Sebastian Błasiak, Mikołaj Chrobak, Kamil Borgosz, Jan Kierpieć
      Pierwsza czwórka zakwalifikowała się do półfinałów 16 najlepszych zespołów rozgrywek
      Półfinał I runda:
      chłopcy: Kamil Krysta, Tomasz Harat, Marcin Gnacy, Wojciech Gibas - wygrali 2 mecze, 1 przegrali
      Półfinał II runda:
      II miejsce chłopcy
      : Kamil Krysta, Tomasz Harat, Marcin Gnacy, Wojciech Gibas, Sebastian Błasiak- kwalifikacja do finału 8 najlepszych drużyn rozgrywek.
      Finał
      łmini siatkówki chłopców na szczeblu województwa śląskiego - 29.05.2010r. 
      VIII miejsce chłopcy: Kamil Krysta, Tomasz Harat, Marcin Gnacy, Wojciech Gibas, Sebastian Błasiak
    • Półfinał powiatowy w mini piłkę siatkową - 26.03. i 29.03.2010r.
      III miejsce dziewczęta:
      Karolina Kierpiec, Sabina Jurczak, Katarzyna Matyszkiewicz, Patrycja Szczypka, Joanna Waluś, Sylwia Niemczyk, Monika Wasilewska, Dagmara Micherda, Karolina Mizera, Roksana Gałuszka, Izabela Bizoń.
      II miejsce chłopcy: Sebastian Błasiak,Wojciech Gibas, Kamil Krysta, Tomasz Harat, Jan Kierpieć, Marcin Gnacy, Mikołaj Chrobak, Bartłomiej Filip, Kamil Borgosz, Maciej Gąsiorek, Kamil Kowalczyk.
    • Turniej Trójek chłopców w mini piłce siatkowej w ZSG nr 2 w Kętach - 23.04.2010r.
      I miejsce: Kamil Krysta, Tomasz Harat, Bartłomiej Filip
      II miejsce: Sebastian Błasiak, Wojciech Gibas, Marcin Gnacy
      III miejsce: Jan Kierpieć, Kamil Borgosz, Mikołaj Chrobak
    • Gminne zawody lekkoatletyczne w czwórboju - 10.05.2010r.
      III miejsce dziewczęta: Karolina Kierpiec, Sabina Jurczak, Patrycja Szczypka, Roksana Gałuszka, Joanna Waluś.
      II miejsce chłopcy:
      Mateusz Naglik, Paweł Matejko, Maciej Gąsiorek, Tomasz Harat, Kam,il Krysta, Bartłomiej Wawak
    • Śląska Liga Orlików - 27.05.2010r.
      I miejsce chłopcy: Maciej Gąsiorek, Dominik Gałuszka, Sebastian Witkowski, Maciej Ficoń, Mateusz Borgosz, Jan Gryboś, Mateusz Sury, Damian Kot, Paweł Małczak, Szymon Kosałka