Konkursy 2008/09

Data wpisu: .

  • Matematyczny konkurs „Kangur”:
    wynik bardzo dobry i nagroda I stopnia
    : Piotr Błasiak
    wynik bardzo dobry: Zuzanna Stachura, Aleksandra Wykręt, Justyna Gibas, Emilia Gawlas,
    wyróżnienie: Wojciech Łukasik, Kamil Kawczak, Kamil Bakalarski, Adam Smółka, Natalia Mreńca
  • Gminny konkurs języka polskiego:
    I miejsce: Joanna Waluś
    II miejsce: Natalia Mreńca
    IV miejsce: Piotr Błasiak
  • Konkurs Matematyczny im.S.Banacha:
    Laureaci:
    Piotr Błasiak, Szymon Mizera
  • Gminny Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy "Kopernikus"
    I miejsce - Szymon Mizera
    II miejsce - Piotr Błasiak
    IV miejsce - Natalia Mreńca
  • Międzyszkolny konkurs matematyczny w języku angielskim „Maths”:
    III miejsce: Katarzyna Janeczko.
  • Ekumeniczny konkurs wiedzy  biblijnej „Jonasz”:
    laureat: Wojciech Łukasik,
    finaliści: Adam Smółka, Szymon Mizera
  • Gminny Konkurs "Zachowaj Trzeźwy umysł":
    Kategoria TEATR:
    - kl.1-3: I miejsce "Pierwszaki"
    - kl.4-6: I miejsce "Eurokopernikus"
    Kategoria TANIEC:
    - kl.1-3: I miejsce "Drugaki"
    - kl.4-6: I miejsce "Mazuraki"
    Kategoria PLAKAT:
    I miejsce:
    Julia Gałuszka
    II miejsce:
    Weronika Laszczak
    III miejsce:
    Karolina Łaszczak
  • Gminny Konkurs Ortograficzny
    III miejsce: Joanna Waluś
  • Gminy konkurs wiedzowy klas I-III "Omnibus"
    I miejsce:
    Paweł Nachtygal
    II miejsce:
    Katarzyna Kózka
    IV miejsce:
    Amelia Wawak
  • Konkurs języka niemieckiego dla szkół podstawowych - Kęty
    II miejsce: Natalia Mreńca
    V miejsce: Szymon Mizera
    VIII miejsce: Katarzyna Janeczko
  • Konkurs informatyczny dla szkół podstawowych - Kęty
    IV miejsce: Piotr Pardela
  • Gminny konkurs „Ulubiony bohater literacki”:
    I miejsce: Michał Madejczyk, Paweł Nachtygal,
    II miejsce: Szymon Główka, Karolina Łaszczak, Julia Gałuszka, Justyna Parcia,
    III miejsce: Wojciech Łukasik, Weronika Laszczak, Łukasz Gałuszka.
  • Konkurs fotograficzny "Przyroda Bielska-Białej"
    III miejsce: Paweł Nachtygal.
  • Powiatowy konkurs plastyczny "Zwierzęta wokół nas":
    I miejsce:
    Mateusz Grabski
    II miejsce:
    Zuzanna Stachura
    V miejsce: Monika Wasilewska
  • Międzynarodowy konkurs plastyczny "Mieszkam w Beskidach"
    Wyróżnienia I stopnia:

    Jan Gryboś,
    Paweł Nachtygal,
    Magdalena Wawak,
    Joanna Błasiak,
    Maciej Sikora,
    Alicja Byrska
    Wyróżnienia II stopnia:
    Bartłomiej Kos,
    Tomasz Harat,
    Katarzyna Kózka,
    Katarzyna Glondys,
    Weronika Laszczak
    Wyróżnienia III stopnia:

    Bartłomiej Wawak,
    Karol Mysłajek,
    Zuzanna Stanek
  • Konkurs plastyczny "Zielono mi" - Bielsko-Biała
    Wyróżnienie:
    Olga Morawska
  • Projekt "Lider postępów":
    wyróżnienie:
    Łukasz Zakrzewski
  • Konkurs plastyczny "Bezpieczna energia dla mnie, dla domu, dla środowiska"- etap regionalny
    I miejsce
    : Hubert Skrzyp (jego praca zakwalifikowała się do etapu ogólnopolskiego)
    wyróżnienie: Emilia Gawlas
  • Gminny konkurs plastyczny „Klęska, pożar czy huragan – straż pożarna ci pomaga”
    I miejsce: Anna Płonka
    II miejsce: Beata Karcz
    III miejsce: Emilia Gawlas
  • Gminny konkurs plastyczny „Mein Tag”:
    II miejsce: Łukasz Cepiga.
  • Powiatowy konkurs „Uwolnić odblaski”:
    wyróżnienia: Julia Gałuszka, Adrian Parcia, Karolina Łaszczak, Małgorzata Momola, Weronika Laszczak, Mateusz Garbacz, Katarzyna Janosik.
  • Powiatowy konkurs ”Alternatywne źródła energii”:
    wyróżnienia: Emilia Gawlas, Justyna Gibas, Beata Karcz, Justyna Parcia.

    SPORT
    • Gminne sztafetowe biegi przełajowe - 26.09.2008r.
      II miejsce dziewczęta: Izabela Karcz, Barbara Pawlik, Monika Szyjota, Katarzyna Jezierska, Roksana Gałuszka, Patrycja Szczypka
      II miejsce chłopcy: Łukasz Zakrzewski, Wojciech Wawak,Paweł Matejko, Mateusz Naglik, Piotr Pardela, Szymon Mizera, Piotr Wiącek (rezerwa).
    • Parafiada w Wilamowicach - 27.09.2008r.:
      I i II miejsce w sztafetach wahadłowych,
      II miejsce w piłce nożnej.
    • Gminne rozgrywki w mini piłkę nożną - 29.09.2008r.
      I miejsce chłopcy: Kamil Krysta, Tomasz Harat, Marcin Gnacy, Łukasz Zakrzewski, Piotr Pardela, Paweł Matejko, Wojciech Glondys, Tomasz Miotke, Wojciech Gibas.
    • Powiatowe biegi przełajowe w Zabrzegu - 1.10.2008r.
      X miejsce chłopcy: Piotr Pardela, Szymon Mizera, Wojciech Wawak, Paweł matejko,  Mateusz Naglik, Wojciech Glondys.
      XIII miejsce dziewczęta: Izabela Karcz, Monika Szyjota, Katarzyna Jezierska, Roksana Gałuszka, Barbara Pawlik, Patrycja Szczypka, Dagmara Micherda.
    • Półfinał powiatowy w mini piłce nożnej - 2.10.2008r.
      I miejsce chłopcy: Kamil Krysta, Łukasz Zakrzewski, Marcin Gnacy, Paweł Matejko, Piotr Pardela, Wojciech Glondys, Wojciech Gibas, Tomasz Harat.
    • Powiatowy Turniej Mini Piłki Nożnej - 7.10.2008r.
      II miejsce chłopcy: Kamil Krysta, Marcin Gnacy, Łukasz Zakrzewski, Paweł Matejko, Wojciech Glondys, Wojciech Gibas, Piotr Pardela.
    • Gminne Rozgrywki w Mini Piłkę Koszykową - 14.01.2009r.
      I miejsce chłopcy: Łukasz Zakrzewski, Dominik Bizoń, Mikołaj Cepiga, Wojciech Glondys,Wojtek Wawak, Kamil Krysta, Marcin Gnacy, Piotr Pardela, Mateusz Gałuszka, Paweł Matejko, Łukasz Cepiga, Bartek Bakalarski.
    • Gminne Rozgrywki Tenisa Stołowego - 11.02.2009r.
      II miejsce chłopcy: Łukasz Zakrzewski, Piotr Pardela, Dominik Bizoń
    • Gminne Rozgrywki w Mini Piłkę Siatkową - 17.02.2009r.
      I miejsce chłopcy: Łukasz Zakrzewski, Dominik Bizoń, Mikołaj Cepiga, Wojciech Glondys,Wojtek Wawak, Kamil Krysta, Piotr Pardela, Bartek Bakalarski.Olaf Wawak,Tomasz Harat.
      I miejsce dziewczęta: Izabela Karcz, Justyna Karcz, Dominika Koniorczyk, Anna Witt, Sylwia Waluś, Katarzyna Wykręt,
      Monika Szyjota, Magdalena Wawak, Katarzyna Jezierska.
    • Parafiada w mini piłce siatkowej - 7.03.2009r.
      I miejsce chłopcy: Łukasz Zakrzewski, Dominik Bizoń, Mikołaj Cepiga, Wojciech Glondys,Wojtek Wawak, Kamil Krysta, Piotr Pardela, Bartek Bakalarski.Olaf Wawak,Tomasz Harat.
      III miejsce dziewczęta: Izabela Karcz, Justyna Karcz, Dominika Koniorczyk, Anna Witt, Sylwia Waluś, Katarzyna Wykręt,
      Monika Szyjota, Magdalena Wawak, Katarzyna Jezierska.
    • Półfinał powiatowy w mini piłce siatkowej - 11.03.2009r.
      I miejsce chłopcy: Łukasz Zakrzewski, Dominik Bizoń, Mikołaj Cepiga, Wojciech Glondys,Wojtek Wawak, Kamil Krysta, Piotr Pardela, Bartek Bakalarski.Olaf Wawak,Tomasz Harat.
      III miejsce dziewczęta: Izabela Karcz, Justyna Karcz, Dominika Koniorczyk, Anna Witt, Sylwia Waluś, Katarzyna Wykręt,
      Monika Szyjota, Magdalena Wawak, Katarzyna Jezierska.
    • Rozgrywki w tenisa stołowego o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Porąbka
      udział: Dominik Bizoń. Mikołaj Cepiga, Mateusz Gałuszka.
    • Półfinał powiatowy w mini piłce koszykowej - 16.03.2009r.
      I miejsce chłopcy:Łukasz Zakrzewski, Dominik Bizoń, Mikołaj Cepiga, Wojciech Glondys,Wojtek Wawak, Kamil Krysta, Piotr Pardela, Bartek Bakalarski.Olaf Wawak, Marcin Gnacy, Mateusz Gałuszka, Paweł Matejko, Łukasz Cepiga.
    • Finał powiatowy igrzysk w mini piłkę koszykową - 18.03.2009r.
      I miejsce chłopcy: Łukasz Zakrzewski, Dominik Bizoń, Mikołaj Cepiga, Wojciech Glondys,Wojtek Wawak, Kamil Krysta, Piotr Pardela, Bartek Bakalarski, Mateusz Gałuszka, Marcin Gnacy, Paweł Matejko, Łukasz Cepiga.
    • Finał powiatowy igrzysk w mini piłce siatkowej - 31.03.2009r.
      I miejsce chłopcy: Łukasz Zakrzewski, Dominik Bizoń, Mikołaj Cepiga, Wojciech Glondys,Wojtek Wawak, Kamil Krysta, Piotr Pardela, Bartek Bakalarski,Tomasz Harat, Olaf Wawak.
    • Finał rejonowy igrzysk w mini piłkę koszykową - 7.04.2009r.
      I miejsce chłopcy: Łukasz Zakrzewski, Dominik Bizoń, Mikołaj Cepiga, Wojciech Glondys,Wojtek Wawak, Kamil Krysta, Piotr Pardela, Bartek Bakalarski, Mateusz Gałuszka, Marcin Gnacy, Paweł Matejko, Łukasz Cepiga.
    • Finał rejonowy igrzysk w mini piłce siatkowej - 21.04.2009r.
      I miejsce chłopcy: Łukasz Zakrzewski, Dominik Bizoń, Mikołaj Cepiga, Wojciech Glondys,Wojtek Wawak, Kamil Krysta, Piotr Pardela, Bartek Bakalarski,Tomasz Harat, Olaf Wawak, Mateusz Gałuszka.
    • Parafiada w mini piłce siatkowej dziewcząt i chłopców - 25.04.2009r.
      I miejsce chłopcy - PKS Millenium Porąbka: Piotr Pardela, Mikołaj Cepiga, Wojciech Wawak, Dominik Bizoń, Tomasz Harat, Kamil Krysta, Mateusz Gałuszka.
      II miejsce dziewczęta - PKS Millenium Porąbka: Dominika Koniorczyk, Izabela Karcz, Magdalena Wawak, Anna Wit, Katarzyna Wykręt, Sylwia Waluś, Monika Szyjota.
    • Turniej w mini piłce siatkowej dziewcząt o Puchar Dyrektora ZSG w Kętach - 28.04.2009.
      I miejsce dziewczęta: Dominika Koniorczyk, Izabela Karcz, Magdalena Wawak, Anna Wit, Katarzyna Wykręt,
      Sylwia Waluś, Monika Szyjota, Justyna Karcz.
    • Turniej w mini piłce siatkowej chłopców o Puchar Dyrektora ZSG w Kętach - 30.04.2009.
      I miejsce chłopcy: Piotr Pardela, Mikołaj Cepiga, Wojciech Wawak, Dominik Bizoń, Tomasz Harat, Kamil Krysta, Mateusz Gałuszka, Bartłomiej Bakalarski, Wojciech Glondys.
    • Półfinał wojewódzki w mini piłkę siatkową chłopców: 5.05.2009r.
      II miejsce chłopcy: Łukasz Zakrzewski, Piotr Pardela, Mikołaj Cepiga, Wojciech Wawak, Dominik Bizoń, Tomasz Harat, Kamil Krysta, Olaf Wawak, Bartłomiej Bakalarski, Wojciech Glondys.
    • Gminny Czwórbój Dziewcząt i chłopców: 5.05.2009r.
      III miejsce dziewczęta: Izabela Karcz, Barbara Pawlik, Roksana Gałuszka, Patrycja Szczypka, Monika Szyjota, Katarzyna Jezierska, Dagmara Micherda.
      III miejsce chłopcy: Szymon Mizera, Maciej Miśta, Tomasz Miotke, Jakub Martyniak, Paweł Matejko, Mateusz Naglik.
    • Półfinał wojewódzki w mini piłkę koszykową chłopców: 12.05.2009r.
      II miejsce chłopcy: Łukasz Zakrzewski, Piotr Pardela, Mikołaj Cepiga, Wojciech Wawak, Dominik Bizoń, Kamil Krysta, Bartłomiej Bakalarski, Wojciech Glondys, Łukasz Cepiga, Paweł Matejko, Marcin Gnacy, Mateusz Gałuszka.