Konkursy 2007/08

Data wpisu: .

  • W czasie akcji "Góra grosza" zebraliśmy na cele charytatywne 33kg 48dag  monet, co dało kwotę 380,82gr.
  • Podczas akcji "Ciasteczko" biblioteka szkolna wypracowała 904 zł.
  • W ramach akcji "Zbiórka zużytych baterii" zebraliśmy 50kg tych odpadów.
  • Konkurs interdyscyplinarny: do etapu powiatowego zakwalifikowali się:
    Bartłomiej Hadrian,
    Michał Kierpieć,
    Zuzanna Olearczyk,
    Zuzanna Lach.
  • Powiatowy konkurs "Zwierzęta wokół nas"
    III miejsce zdobyła Katarzyna Wykręt z kl. Va.
  • Ogólnopolski konkurs ekologiczny "Nie taki wąż straszny"
    Wyróżnienia zdobyli: Grzegorz Błasiak i Marcin Stolc z klasy VIa.
  • Powiatowy konkurs plastyczny "Unia moich marzeń"
    wyróżnienie: Żaneta Grabska
    kl.III.
  • Szkolny konkurs ozdób choinkowych:
    I miejsce Zuzanna Stanek, Katarzyna Wykręt
    II miejsce Justyna Parcia, Sabina Kasprzak, Monika Wasilewska
    III miejsce Joanna Błasiak, Kinga Gałuszka
    wyróżnienia: Jakub Wawak, Dominika Mreńca
  • Gminny Przegląd Grup Kolędniczych
    I miejsce "Mali Kolędnicy z klasy I.
  • Gminny Konkurs Kartek Bożonarodzeniowych
  • IV Przegląd Pieśni Patriotycznej "Kęty 2007"
    wyróżnienie zdobył Copernicus.
  • Gminny Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy:
    I miejsce
    : Zuzanna Olearczyk,
    II miejsce: Bartłomiej Hadrian,
    III miejsce: Michał Kierpieć.
  • Gminny Konkurs Ortograficzny:
    I miejsce: Joanna Waluś.
  • Gminny Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży "Zachowaj Trzeźwy umysł":
    I miejsce w kategorii  tanecznej - zespół z klas I.
    I miejsce w kategorii teatralnej - klasa III.
  • II etap Wojewódzkiego Konkursu Interdyscyplinarnego:
    Zuzanna Olearczyk, Zuzanna Lach, Michał Kierpieć, Bartłomiej Hadrian.
  • Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs Wiedzy Biblijnej  "Jonasz"
    W etapie rejonowym udział wzięli: Adam Smółka, Joanna Waluś, Karolina Mizera, Szymon Mizera.
    Laureatami tegoż konkursu zostali: Adam Smółka, Karolina Mizera, Szymon Mizera.
  • Gminny Konkurs "Omnibus Trzecioklasisty"
    II miejsce: Oskar Pawica
    IV miejsce: Piotr Janosz
  • Konkurs plastyczny "112 w trudnej sprawie nie używaj przy zabawie"
    Praca Katarzyny Wykręt zakwalifikowała się na poziomie powiatu do etapu wojewódzkiego.
  • Gminny Konkurs Języka Niemieckiego "Pory roku"
    II miejsce: Dominika Bielak, Anna Haczek
    wyróżnienie: Barbara Grabska, Katarzyna Grabska.
  • Międzynarodowy konkurs matematyczny Kangur:
    Laureat 4 lokaty: Adam Smółka
    Wynik bardzo dobry: Paweł Nachtygal, Kamil Roseger, Piotr Błasiak.
    Wyróznienie: Tomasz Harat, Jan Kierpieć, Kamil Krysta, Natalia Mreńca, Bartłomiej Hadrian, Michał Kierpieć.
  • Gminny konkurs plastyczny "Zachowaj trzeźwy umysł":
    I miejsce: Julia Gałuszka
    II miejsce: Justyna Gibas
    III miejsce: Zuzanna Stachura
    wyróżnienia: Weronika Laszczak, Katarzyna Wykręt.
  • Bezpieczniej z prądem - konkurs plastyczno-literacki
    Laureatami konkursu na szczeblu regionu południowego są zdobywczynie wyróżnień: Monika Kowalczyk, Monika Wasilewska.
  • Gminny konkurs języka polskiego
    I miejsce: Michał Kierpieć
    II miejsce: Zuzanna Olearczyk
    wyróżnienie: Natalia Mreńca.
  • Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Mieszkam w Beskidach"
    I miejsce:   
    Katarzyna Wykręt (rysunek),
    II miejsce:   Katarzyna Wykręt (nicią malowane)
                          Sylwia Pawlik (masa solna)
                           Łukasz Cepiga (masa solna)
    III miejsce:   Kamil Martyniak (rysunek)
                           Anna Haczek (wyklejanka)
    IV miejsce:  Piotr Walusiak (rysunek)
                           Dominika Bielak (wyklejanka)
                           Stefania i Dominika Koniorczyk (wyklejanka)
                           Andrzej Grabski (makieta)
    V miejsce:   Rafał Mas (wyklejanka)
                           Patryk Dendys (wyklejanka)
                           Joanna Błasiak (wyklejanka)
                           Krzysztof Blarowski (album)
    Nagroda Dyrektora GOK
    I miejsce:     Katarzyna Wykręt,
                           Krzysztof Kawczak,
                           Justyna Gibas,
                           Monika Wasilewska,
                           Paweł Nachtygal.
  • Młodzieżowy Konkurs Piosenki Turystycznej Szkół Podstawowych
    "Copernicus" zdobył III miejsce.
  • Konkurs plastyczny "Krew darem życia" (PCK w Bielsku Białej)
    III miejsce:
    Joanna Błasiak.

    SPORT
    • Gminne rozgrywki w mini piłkę nożną - 19.09.2007r.- I miejsce i awans do półfinału powiatowego.
      Skład drużyny: Maciej Lubański, Paweł Matejko, Piotr Pardela, Kamil Kliś, Kamil Krysta, Łukasz Zakrzewski, Mikołaj Cepiga, Przemek Gwizdała, Mariusz Lubański, Jakub Fabia.
    • Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców - 25.09.2007r.
      II miejsce chłopcy: Łukasz Zakrzewski, Kamil Kliś, Krzysztof Grabania, Wojciech Glondys, Maciej Lubański, Szymon Wejnerd.
      Chłopcy zakwalifikowali się do powiatowych sztafetowych biegów przełajowych.
      III miejsce dziewczęta: Barbara Pawlik, Magdalena Wawak, Katarzyna Jezierska, Monika Szyjota,  Klaudia Wawrzyczek, Dagmara Micherda.
    • Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe - 3.10.2007r. w Zabrzegu.
      IV miejsce chłopcy: Łukasz Zakrzewski, Kamil Kliś, Krzysztof Grabania, Łukasz Cepiga, Maciej Lubański, Szymon Wejnerd.
    • Półfinał powiatowy w mini piłce nożnej - 8.10.2007r. w Jasienicy.
      I miejsce chłopcy:  Maciej Lubański, Piotr Pardela, Kamil Kliś, Kamil Legut, Kamil Krysta, Łukasz Zakrzewski, Mikołaj Cepiga, Przemek Gwizdała, Mariusz Lubański, Jakub Fabia.
    • Powiatowe rozgrywki w mini piłkę nożną - 15.10.2007r. w Dankowicach.
      II miejsce chłopcy:  Maciej Lubański, Paweł Matejko, Piotr Pardela, Kamil Kliś, Kamil Krysta, Łukasz Zakrzewski, Mikołaj Cepiga, Przemek Gwizdała, Mariusz Lubański, Jakub Fabia, Kamil Legut.
    • Gminne rozgrywki w mini piłkę koszykową - 20.11.2007r. w Czańcu.
      I miejsce dziewczęta: Aleksandra Waluś, Adrianna Walusiak, Joanna Harat, Marcelina Wawak, Natalia Wykręt, Klaudia Wawrzyczek, Dominika Bielak, Kinga Gałuszka, Katarzyna Kliś, Julia Sordyl,Ania Haczek.
      II miejsce chłopcy: Maciej Lubański, Kamil Kliś,Łukasz Zakrzewski, Przemek Gwizdała, Jakub Fabia, Szymon Wejnerd, Kamil Legut, Krzysztof Grabania, Bartek Olearczyk, Bartek Hadrian, Michał Kierpieć.
    • Gminne rozgrywki w mini piłkę siatkową - 13.12.2007r. w Bujakowie.
      I miejsce dziewczęta: Aleksandra Waluś, Adrianna Walusiak, Joanna Harat, Klaudia Wawrzyczek, Dominika Bielak, Kinga Gałuszka, Katarzyna Kliś, Julia Sordyl,Ania Haczek.
      I miejsce chłopcy: Maciej Lubański, Łukasz Zakrzewski, Szymon Wejnerd, Krzysztof Grabania, Bartek Hadrian, Michał Kierpieć, Piotr Pardela, Kamil Krysta, Kamil Legut.
    • Półfinał powiatowy w mini piłkę siatkową - 29.01.2008r. w Kozach.
      I miejsce chłopcy: Maciej Lubański, Piotr Pardela, Kamil Krysta, Przemek Gwizdała, Mariusz Lubański, Jakub Fabia, Kamil Legut, Krzysztof Grabania, Szymon Wejnerd.
      II miejsce dziewczęta: Aleksandra Waluś, Adrianna Walusiak, Joanna Harat, Marcelina Wawak, Natalia Wykręt, Klaudia Wawrzyczek, Dominika Bielak, Ania Haczek, Joanna Janosz.
    • Powiatowe Igrzyska w mini piłce siatkowej chłopców - 8.02.2008r. Buczkowice.
      I miejsce chłopcy: Maciej Lubański, Piotr Pardela, Kamil Krysta, Przemek Gwizdała, Mariusz Lubański, Jakub Fabia, Kamil Legut, Krzysztof Grabania, Szymon Wejnerd, Łukasz Zakrzewski, Bartłomiej Hadrian.
    • Parafiada Dziewcząt w mini piłce siatkowej - 23.02.2008r. Porąbka Kozubnik.
      I miejsce PKS Porąbka.
    • Drużynowe Gminne Rozgrywki w Tenisie Stołowym - 28.02. Czaniec
      I miejsce chłopcy: Łukasz Zakrzewski, Bartłomiej Hadrian, Jakub Fabia.
    • Indywidualne Rozgrywki w Tenisie Stołowym o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy - 1.03.Kobiernice
      I miejsce - Bartłomiej Hadrian
      II miejsce - Łukasz Zakrzewski
      V miejsce - Jakub Fabia, Piotr Pardela.
    • Powiatowe Rozgrywki w Tenisie Stołowym - 10.03.2008r. Udział:Bartłomiej Hadrian, Łukasz Zakrzewski,Jakub Fabia.
    • Parafiada PKS "Millenium" - Rozgrywki w mini piłce siatkowej dziewcząt w Wilamowicach.
      I miejsce: Aleksandra Waluś,Adrianna Walusiak, Joanna Harat, Dominika Bielak, Klaudia Wawrzyczek, Natalia Wykręt, Joanna Janosz, Anna Haczek.
    • Parafiada PKS "Millenium" - Rozgrywki w mini piłce siatkowej chłopców wHałcnowie
      I miejsce: Maciej Lubański, Piotr Pardela, Mariusz Lubański, Jakub Fabia, Kamil Legut, Krzysztof Grabania, Szymon Wejnerd, Łukasz Zakrzewski, Przemysław Gwizdała.
    • Gminny czwórbój LA dziewcząt i chłopców w Kobiernicach.
      III miejsce dziewczęta: Izabela Karcz, Monika Szyjota, Magda Wawak, Dominika Bielak, Joanna Harat, Klaudia Wawrzyczek.
      II miejsce chłopcy: Maciej Lubański, Szymon Wejnerd, Krzysztof Grabania, Kamil Klis, Piotr Pardela, Mariusz Lubański.
    • "Siatkarskie trójki" o Puchar Dyrektora ZSG nr 2 w Kętach
      IV miejsce dziewczęta: Aleksandra Walus, Dominika Bielak, Joanna Harat.
      I miejsce chłopcy: Szymon Wejnerd, Krzysztof Grabania, Łukasz Zakrzewski.
      II miejsce chłopcy: Maciej Lubański, Mariusz Lubański, Jakub Fabia.
      V miejsce chłopcy: Piotr Pardela, Bartłomiej Hadrian, Kamil Krysta.
    • Parafiada PKS "Millenium" - Rozgrywki w mini piłce siatkowej dziewcząt w Ciścu
      I miejsce: Adrianna Walusiak, Joanna Janosz, Aleksandra Waluś, Dominika Bielak, Anna Haczek, Joanna Harat, Klaudia Wawrzyczek, Natalia Wykręt.
    • Podsumowanie rozgrywek w mini piłce siatkowej w kategorii Parafialnych Klubów Sportowych w Diecezji Bielsko-Żywieckiej w roku 20007/20008
      I miejsce dziewczęta PKS Millenium w Porąbce
      I miejsce chłopcy PKS Millenium w Porąbce.
    • Gminny Mitting Pływacki - opiekun mgr Mirella Jura
      Kategoria chłopców na dystansie 50m stylem dowolnym:
      I miejsce - Szymon Wejnerd
      II miejsce - Bartosz Olearczyk
      III miejsce - Bartosz Kos

      Kategoria chłopców na dystansie 50 m stylem klasycznym:
      II miejsce - Bartłomiej Hadrian

      Kategoria dziewcząt na dystansie 50m stylem klasycznym:
      II miejsce - Zuzanna Olearczyk.