Konkursy 2005/06

Data wpisu: .

  • Międzynarodowy Konkurs matematyczny „Kangur”
    wynik bardzo dobry i IV lokata – Bartłomiej Hadrian
    wyróżnienia – Szymon Bylica, Krzysztof Grabania, Szymon Mizera, Michał Mizera
  • Konkurs biblijny „Jonasz”
    do III etapu międzydekanalnego zakwalifikowały się Anna Iskierka i Daria Płusa
  • Gminny konkurs o tytuł "Polonisty roku 2005-2006"
    Kinga Parcia II miejsce
  • Gminny Konkurs Ortograficzny
    I miejsce - Justyna PiwowarskaII  miejsce – Magdalena Blarowska
  • Gminny Konkurs matematyczno - przyrodniczy
    I miejsce – Michał Mizera
  • Konkurs Matematyczny o puchar Dyrektora Gimnazjum nr 1 w Kętach
    V miejsce Michał Mizera
  • Wojewódzki konkurs interdyscyplinarny
    udzial w II etapie - Szymon Bylica, Krystian Wykręt, Karolina Bułka, Szymon Walusiak, Michał Mizera, Sylwia Harężlak, Joanna Micherda, Katarzyna Łaguz, Anna Janosz.
  • Konkurs ekologiczny zorganizowany przez ZPKW Śl o/Żywiec
    udział w III etapie - Kinga Parcia, Justyna Piwowarska
  • Transgraniczny interdyscyplinarny konkurs  „Mieszkam w Beskidach”
    Wyróżnienie I stopnia: Piotr Błasiak, Magdalena Kliś, Monika Wasilewska,
    wyróżnienie III stopnia:  Klaudyna Rączka, Tomasz Harat,
    wyróżnienie specjalne: Dominika Koniorczyk, Krystian Wykręt, Łukasz Bułaś.
  • Gminny konkurs plastyczny „SOS dla mieszkańców łąki”
    I miejsce – Anna Iskierka
  • Gminny konkurs plastyczny „Wszyscy jesteśmy braćmi”
    I miejsce: klasa II b
    II miejsce: Monika Wasilewska
    Wyróżnienia: Karolina Sadlik
  • Ogólnopolski konkurs plastyczny „Zapobiegam pożarom i ostrzegam przed nimi” – etap powiatowy
    II miejsce - Dominik Gałuszka, Daria Płusa,
    III miejsce - Jan Szlagor, Tomasz Harat,
    wyróżnienie: Sebastian Trojan
  • Ogólnopolski konkurs „EKO – PLANETA”
    wyróżnienia: Anna Kliś, Tomasz Bułka, Kinga Parcia,Monika Jurczak, Dawid Gałuszka, Anna Iskierka, Agata Biłek, Joanna Micherda, Karolina Płatek, Katarzyna Bułka, Michał Mizera, Agnieszka Dąbal
  • Udział w akcji „Zachowaj Trzeźwy Umysł”
    zespół „Kopernikus” I miejsce w kategorii tańca i III miejsce w kategorii śpiewu
    grupa teatralna „Zagubieni” – III miejsce
  • Gminny konkurs plastyczny  „Zachowaj Trzeźwy Umysł”
    Klasy I-III:
    II miejsce Joanna Waluś ,
    III miejsce Monika Wasilewska.
    Klasy IV-VI:
    I miejsce – Anna Kliś, Kinga Parcia, Aleksandra Walusiak,
    II miejsce – Martyna Kliś,Natalia Ćwiertnia, Klaudia Kula, Kamila Haczek, Zuzanna Olearczyk, Magdalena Czulak,
    III miejsce – Monika Kawczak, Monika Cepiga, Małgorzata Kierpiec, Katarzyna Łaguz, Daria Płusa,Anna Iskierka
  • Konkurs języka niemieckiego o puchar Dyrektora Gimnazjum nr 1 w Kętach
    III miejsce Sylwia Harężlak
  • Ogólnopolski konkurs historyczny „Krąg”
    wyróżnienie - Katarzyna Bułka
  • Ogólnopolski konkurs języka angielskiego Oxford plus – udział 26 osób.

    SPORT
    • Sztafetowe biegi przełajowe
      etap gminny:
      I miejsce chłopcy i dziewczęta
      etap powiatowy:
      VI miejsce dziewczęta i chłopcy
    • Tenis stołowy: 
      na szczeblu gminnym:
      dziewczęta IV miejsce,
      chłopcy II miejsce
      na szczeblu powiatowym:
      chłopcy drużynowo – VII miejsce,
      a indywidualnie Krystian Wykręt - IX miejsce
    • Tenis stołowy, rozgrywki o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Porąbka:
      I miejsce – Krystian Wykręt,
      IV miejsce – Przemysław Wróbel
    • Piłka siatkowa:
      półfinał powiatowy
      dziewczęta II miejsce
      chłopcy I miejsce
      szczebel powiatowy – chłopcy III miejsce
    • Halowy Turniej Piłki Nożnej Allianz Gol 2005
      IV miejsce uczniowie klas IV
    • Mini piłka nożna
      Drużyna w składzie – Radosław Karcz, Szymon Karcz, Maksymilian Cepiga, Dawid Mreńca, Mateusz Lubański, Daniel Fabia, Sebastian Fabia, Krzysztof Mędrala, Konrad Jurczak zdobyli I miejsce w etapie powiatowym. Reprezentowali powiat bielski w etapie rejonowym i zajęli II miejsce (zostali pokonani jedynie przez drużynę ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Bielsku-Białej
    • Mini piłka koszykowa chłopców
      I miejsce w gminie
      II miejsce w półfinale powiatowym
    • Mini piłka koszykowa dziewcząt:
      III miejsce w gminie
    • Rozgrywki w mini piłkę siatkową o Puchar Wójta Gminy Porąbka:
      II miejsce
    • Rozgrywki w mini piłkę koszykową o Puchar Wójta Gminy Porąbka:
      I miejsce
    • Mini piłka siatkowa - rozgrywki w Gilowicach:
      chłopcy i dziewczęta I miejsce
    • Mini piłka siatkowa – turniej „trójek” o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 2 w Kętach:
      I  miejsce (Radosław Karcz, Krystian Wykręt, Szymon Karcz)
      II miejsce (Paweł Trembecki, Dawid Mreńca, Szymon Walusiak)
    • Gminny czwórbój lekkoatletyczny:
      I miejsce dziewczęta
      II miejsce chłopcy
    Międzynarodowy Bieg Przełajowy o Puchar Burmistrza Kęt:
    I miejsce Katarzyna Kliś, Łukasz Zakrzewski, Maksymilian Cepiga
    III miejsce Konrad Jurczak.
    Zespołowo szkoła zajęła II miejsce